Слово – за Президентом

Слово – за Президентом

Володимир Гунчик озвучив перелік кандидатів на керівні посади у районах.
Як і обіцяв, голова облдержадміністрації не тримає у таємниці імена кандидатів на керівні посади чи то у райдержадміністрації, чи то в певні управління або департаменти, чи навіть у заступники. 
Минулого тижня він підписав подання на звільнення заступника голови облдержадміністрації, який опікувався розвитком агропромислового сектору, Миколи Собуцького. Депутат облради і відомий фермер зайняв посаду за партійною квотою від ВО «Свобода». Хто прийде йому на зміну – невідомо. Правда, дещо раніше Володимир Петрович висловлював думку щодо необхідності розширити коло відповідальності особи, яка виконує функції заступника: крім аграрних справ, додати ще й опіку над розвитком промисловості. Цього тижня, у п’ятницю, під час запланованої зустрічі з аграріями, мають обговорити і це кадрове питання. Принаймні голова облдержадміністрації – «готовий вислухати пропозиції», про що й повідомив під час апаратної наради.
Цього ж дня, 18 серпня, керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Дубняк озвучив і перелік імен кандидатів на посади керівників органів виконавчої влади у всіх районах області. Так, головою Володимир-Волинської райдержадміністрації пропонують призначити Сергія Юзефовича, Горохівської – Сергія Зайця, Іваничівської – Євгенія Недищука, Камінь-Каширської – Валерія Хитрика, Ківерцівської – Валерія Ткачука, Ковельської – Віктора Козака, Локачинської – Оксану Турелик, Луцької – Юрія Кревського, Любешівської – Олега Куха, Любомльської – Андрія Півнюка, Маневицької – Андрія Линдюка, Ратнівської – Андрія Харламповича, Рожищенської – Анатолія Матвійчука, Старовижівської – Андрія Савчука, Турійської – Леоніда Марчанчина, Шацької – Леоніда Кислюка. 
Як бачимо, залишитися на посадах пропонують лише двом головам райдержадміністрацій: Любешівської – Олегові Куху, Турійської – Леонідові Марчанчину. Ймовірно, повернуться у стрій і деякі колишні голови. Скажімо – Леонід Кислюк. Є серед названих і два депутати облради: Віктор Козак (здобув мандат під час недавніх довиборів і є позафракційним) запевнив, що готовий долучитися до команди Президента, а Євгеній Недищук пройшов у раду в лавах батьківщинівців, однак згодом вийшов із фракції. А от Ківерцівську райдержадміністрацію може очолити нинішній Тростянецький сільський голова цього ж району – Валерій Ткачук.

Разом із тим Володимир Гунчик попросив нині діючих голів райдержадміністрацій, які у цей час слухали інформацію про перелік наступників у селекторному режимі, продовжувати виконувати свої обов’язки. 
А ще – представників «дитячих садків району» чи інших організацій – не адресувати йому листів із масою підписів на захист тих чи інших осіб. Мовляв, у нього на столі – уже папка таких звернень.
Відомо, що з проханням залишити голову в кріслі в окремих випадках зверталися до голови навіть районні обранці, як це було у Луцькому р-ні. Однак аргументи депутатів, вочевидь, були непереконливі, бо замість Юрія Цейка Володимир Гунчик пропонує на погодження кандидатуру Торчинського селищного голови Юрія Кревського: це – молодий та амбітний керівник із досвідом роботи в органах самоврядування.
Володимир Петрович наголосив: не вважає, що кадрові питання треба вирішувати «на майданах». Натомість зауважив: якщо у громадськості є серйозні претензії до тих чи інших названих кандидатів, то він готовий змінити пропозиції: «Кожна людина має право бути запропонованою на ту чи іншу посаду. Але й щодо кожної люди ми повинні мати максимум інформації, щоб завтра не писати листи в Адміністрацію Президента. Поки йде спецперевірка (а вона – дуже серйозна), маємо час. Кінцеве рішення приймає Президент!».
Олена ЛІВІЦЬКА. 
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%