Нові технології і стандарти лікування зубів

Нові технології і стандарти лікування зубів

Саме слово «стоматологія» викликає у кожної другої людини страх і панічні атаки. Бажання йти до лікаря відсутнє, не хочеться черговий раз терпіти біль і сподіватися, що все буде добре. Цей страх долається застосуванням сучасних технологій і анестезії, але не кожен це розуміє. До того ж відсутність лікування та профілактики призводить до руйнівних процесів і аж до повної втрати зубів.


Існує велика кількість сучасних методик, здатних відновити зуби і зубний ряд, забезпечити ефективне лікування і захист від карієсу, а також попередити появу проблем в майбутньому. Стоматологічна клініка Люмі-Дент готова запропонувати свої рішення із застосуванням ряду нових технологій і методик, кожна з яких давно перевірена.


Знімні протези нового покоління

Є варіанти відновлення зуба шляхом установки знімного протезу. Раніше під час виробництва майстри використовували акрил, але він не відповідав вимогам і не володів великим терміном експлуатації. У наш час в стоматології використовують інноваційний матеріал – нейлон. Він має кілька переваг:

·         м'який;

·         міцний;

·         не вбирає неприємні запахи;

·         не сприяє розмноженню бактерій;

·         не виділяє фенол.


Також нейлон не викликає відторгнення, що важливо для постійного носіння і використання. Знімні протези з цього матеріалу не будуть викликати алергічні реакції і мають невеликий список протипоказань.
Лікування зубів за новими технологіями пропонує стоматологічна клініка Люмі-Дент, де діють приємні ціни і вигідні умови співпраці. Актуальні ціни запропоновані за посиланням https://www.lumident.kiev.ua/ua/price, де для зручності є поділ всіх пропозицій за категоріями. Додаткову інформацію про ціноутворення можна уточнити по телефону або в порядку приватної консультації.


Бюгельні протези

Ще одна нова технологія, але в цьому випадку протез представлений у вигляді дуги, на яку встановлюється необхідна кількість імплантів. Є можливість відновити всю нижню або верхню щелепу, але за умови, коли збереглося кілька рідних зубів.


Позитивних моментів у подібній технології кілька:

·         доступна вартість;

·         легкість в догляді і чищенні;

·         відсутність неприємних впливів на щелепу;

·         простота у використанні.


На поверхні протеза встановлюються будь-які коронки за рекомендацією лікаря або по вимозі клієнта. Використовується фарфор, кераміка і металокераміка.


Седативна терапія

Застосування наркозу поступово відходить у минуле, і кожен стоматолог намагається створити безболісні умови лікування. На зміну стандартним нормам приходить седативна терапія. Її суть у використанні спеціальних препаратів, після прийому яких пацієнт занурюється в поверхневий сон, але свідомість не відключається. Будь-які стоматологічні операції будуть проводитися без відчуття болю. Великий плюс ще й у тому, що є мінімальна кількість протипоказань, а сам пацієнт набагато швидше приходить до тями.


В недалекому майбутньому будуть ще більш удосконалені норми, стандарти і технології. Більшість лікарів стикаються з новинками, але бояться експериментувати. Тільки дослідження і перевірки є основою якісних результатів в майбутньому.


Адміністрація клініки Люмі-Дент.

На фото: під час роботи використовується сучасне стоматологічне обладнання професійних лікарів.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%