У полоні – мінімум троє наших!

У полоні – мінімум троє наших! Як відомо, бойовики з терористичної організації «ДНР» 24 серпня в тимчасово окупованому Донецьку провели через «коридор ганьби» понад 50 українських військовополонених та цивільних громадян, захоплених як заручники. Світова спільнота назвала це дикунство «парадом зла», тоді як шеф зовнішньополітичного відомства Росії Сєргєй Лавров у подібних знущаннях нічого поганого не побачив.
Доки аналітики досліджують, хто з учасників ходи військовополонених справді має відношення до регулярного українського війська чи добровольчих батальйонів, а кого в колону поставили силоміць, прес-секретар Президента України Андрій Цаплієнко в одній із соціальних мереж навів попередній список тих, кого вдалося опізнати.


В сумному переліку – 19 осіб. Найстарший за званням – підполковник 51-ої Володимир-Волинської окремої мехбригади підполковник Володимир Сахненко. Окрім нього на фото та відео опізнано
Ланового Романа Володимировича з с. Оконськ Маневицького р-ну та, який служив у 30-ій окремій мехбригаді, а також Букія Юрій Зурабович із с. Брани Горохівського р-ну.
«Список уточнюється. Це необхідно для фонду обміну полоненими», – інформує автор повідомлення.
Наш кор.
На фото з «Української правди»: проросійські терористи конвоюють наших солдатів вулицями «столиці Донбасу»…  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%