Нові заступники

Нові заступники Під час апаратної наради 26 серпня голова облдержадміністрації Володимир Гунчик озвучив і деякі кадрові новини тижня.
Зокрема: Світлана Мишковець – уже не директор департаменту соцзахисту облдержадміністрації… В Адміністрації Президента України погодили її кандидатуру на посаду заступника голови волинської облдержадміністрації  із присвоєнням 7-го рангу державного службовця. Світлана Євтихіївна опікуватиметься гуманітарним блоком питань
За словами Володимира Гунчика, він вніс пропозицію і  щодо призначення своїм заступником колишнього Ковельського міського голови  Сергія Кошарука. Віднедавна, до речі, він є радником голови облдержадміністрації, у поле зору якого, відповідно до обов’язків, входять проблеми залучення інвестицій та розвитку економіки.

Також розпорядженням голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, за погодженням із Адміністрацією Президента України, заступник, котрий опікувався аграрним сектором, Миколу Собуцького, звільнено з посади у зв’язку з припиненням повноважень. Як раніше повідомляв сам Микола Тихонович, він написав заяву  на звільнення і планує приєднатися до одного з батальйонів, що воює нині на Сході.
Олена ЛІВІЦЬКА.
На фото автора: Сергій Кошарук під час однієї з апаратних нарад поки у якості радника голови облдержадміністрації.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%