Наш чорний день

Наш чорний день 26 серпня волинська 51 окрема механізована бригада понесла втрати.  Схиляємо голови перед подвигом Героїв… Вічна пам’ять загиблим воїнам!
Першими на сполох того дня забили рідні військовослужбовців та волонтери. Згодом їм вдалося по крихтах зібрати інформацію про втрати. Однак наразі - офіційної кількості вбитих нема.

Ось – слова волонтера із Володимира-Волинського Костянтина Зінкевича.
«25 серпня була танкова та артилерійська атака на наші блокпости під Іловайськом та Старобешевим з боку Донецька. Увесь 5-й блокпост був розбитий. Хто вижив, розбіглись. (....) 3-й батальйон був в оточенні і під постійним артобстрілом. На допомогу приїхав 2-й батальйон, який ще у колоні був обстріляний невідомо ким артилерією. Уночі 26 серпня колони танків і вантажівок з російськими військовими, помічені ще напередодні, продовжили розстрілювати 3-й батальйон в районі Докучаєвська. Уночі наші бійці із цього батальйону спробували вийти з оточення у кількості 100 чол. Відразу полягли вбитими 40 бійців. 5 чоловік прорвались. Інші пропали.
Упродовж дня 26 серпня зачистка російською артилерією та "ГРАДами" не припинялась. А наостанок прилетіла СУшка з боку Росії і двічі "пройшлась" по наших. Близько 14.00 дзвонили бійці 3-го батальйону до нас, до командирів, до родин за порадою. Ми їм радили здатись, щоб зберегти життя",  стверджує волонтер і заявляє, що 51 ОМБ має до сотні вбитих, до 50-ти полонених, багато поранених і зниклих.
Натомість офіційно про кількість загиблих, полонених та поранених не повідомляють. Увечері 26 серпня спікер інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко розповів, що ситуація в Іловайську, в Хрящуватому та біля Савур-Могили залишається дуже складною.

"Техніка, яка підійшла на допомогу терористам, дійсно ускладнила ситуацію. Однак Іловайськ, Савур-Могила залишаються за українськими військовими, в районі Хрящуватого наші перейшли в наступ… Були питання по евакуації поранених у Іловайська. Ця операція спланована, але я не буду розповідати, як вона відбуватиметься. Зазначу, що наші хлопці там кинуті не будуть ", - відзначив Лисенко.
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (580) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%