Інформація про втрати уточнюється (оновлено)

Інформація про втрати уточнюється (оновлено) Наразі військові систематизують відомості з районів перебування 51-ї ОБМР.
Сьогодні вранці зі слів волонтерів стало відомо про те, що на Донеччині 26 серпня загинуло багато волинян. Названа кількість сягнуло сотні вбитих. Однак наразі  офіційно втрати досі не підтвердили. Видання ЗІК із посиланням на заступника Волинського обласного військового комісара Володимира Бондарука, повідомило, що після великих втрат у зоні АТО 51-шу окрему механізовану бригаду із Володимира-Волинського вивели на перегрупування.
«Протягом двох минулих днів 51-ша окрема механізована бригада із Володимира-Волинського потрапила в дуже запеклі бої в зоні АТО. «Сепаратисти і збройні сили РФ пішли в наступ. І наша бригада опинилася під дуже сильним обстрілом. Є загиблі, багато поранених», – зазначив військовий. За його інформацією, загинуло 12 військовослужбовців із Волині. Але цифри ще уточнюються», – пише ЗІК.
Представник Львівського регіонального прес-центру Міноборони України зазначив у відповідь на численні звернення журналістів з Волині, що втрати є, але військові систематизують і уточнюють відомості із районів перебування 51-ї ОМБР. За його словами, йдеться про третю батальйонно-тактичну групу.
Станом на 16.30 Володимир Скоростецький повідомив: "Підтверджую початок виводу особового складу 3 бтг 51 омбр у базовий табір. за інформацією замкомбрига підполковника І. Підопригори, виведено близько 40 осіб. решта продовжують прибувати розрізненими групами".
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%