Панін – прозрів

Панін – прозрів


Відомий російський актор Алєксєй Панін, який спочатку підтримав анексією Росією українського Криму, тепер вважає своє рішення «дебільним», а тому вибачився перед Україну за таку поведінку і від себе особисто, і від інших московський «акторів-мудаки», які досі співають під кремлівську дудку «кримнаш»…


Російський артист Алєксєй Панін, який проживає в Іспанії, перепросив в українців за те, що з початком російської агресії проти України 2014 р. публічно підтримав політику Кремля. Заявляв, що готовий підтримувати «ДНР» і «ЛНР», і що хоче «перерізати горло власними руками» тодішньому Президентові України Петру Порошенку.

Про це він заявив у своїй 17-хвилинній відеовідповіді на останнє шоу російського пропагандиста Владіміра Соловйова, у якому той неодноразово згадував артиста в Instagram актора.


«Бульвар Гордона» звернув на це увагу, процитувавши такі фрагменти з виступу актора:


«Я дуже хочу, щоб це побачили українці. Владімір Соловйов сказав, що я підтримав анексію Криму. Так, дійсно, я тоді був абсолютним дебілом, який також зазнав впливу всієї цієї пропаганди, яка лилася на мене з екранів телевізорів. Я дійсно вважав, що «Крим – наш».


За словами 43-річного актора, він, на відміну від «великої кількості російських громадян», став цікавитися історією й отримувати інформацію про те, що відбувається у світі, не тільки з телевізора.

«Крим – не наш! Жодного «референдуму» у Криму не було. Це пряма анексія Криму. [...] Я прошу вибачення, що я був таким мудаком. Я прошу вибачення за своїх колег – артистів-мудаків. І я прошу вибачення за те, що Росія розв'язала цю нікому не потрібну війну. Мені дуже соромно, і я дуже прошу вас не слухати російських пропагандистів. Я дуже сподіваюся, що Росія буде вільною. І я дуже сподіваюся, що все це гівно рано чи пізно закінчиться. Усім добра!», – ще одна цитата з виступу Алєксєя Паніна.

Алєксєй Панін – корінний москвич. Відомий, в основному, за фільмами «Звєзда», «Піжмурки» та «Солдати». У 2003 р. став лавру атом Державної премії РФ у галузі кіно.


Наш кор.

На фото з Instagram: Алєксєй Панін у наш час.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (477) - 88.5%
Пізно (16) - 3%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%