Молодь з усієї України запрошують до участі в інноваційній програмі

Молодь з усієї України запрошують до участі в інноваційній програмі

Глобальна ініціатива Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) UPSHIFTоголосили новий конкурсний набір молоді та підлітків для участі в програмі. Молодіжні команди з усієї України матимуть можливість розробити власні проєкти та отримати фінансування й менторську підтримку на їхнє впровадження. 

Про це інформують організатори проєкту.

Крім того, учасники та учасниці зможуть отримати навички 21 століття (навчитися працювати в команді, аналізувати проблеми та розробляти проєкти), знайти інноваційне рішення проблем, які їх хвилюють, започаткувати соціальне підприємство або громадську ініціативу.

До участі запрошують команди з 3-5 учасників віком від 14 до 21 року з усіх областей України. Подати заявку та дізнатися деталі про програму й умови участі можна за посиланням: https://bit.ly/UPSHIFT-Green. Набір триває до 12 вересня.

В заявці команда обов’язково має описати екологічну проблематику: забруднення повітря, водойм та ґрунту, неекологічне споживання, відсутність інфраструктури для сортування та переробки сміття, втрата біорізноманіття, нераціональне використання природних ресурсів, збільшення кількості відходів у зв’язку з пандемією COVID-19 тощо. 

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (477) - 88.5%
Пізно (16) - 3%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%