Архів. 01.09.2021 р.

Архів. 01.09.2021 р.

 Про що повідомляли місцеві газети. Або були змушені замовчувати...


40 років тому

Візит двічі Героя

«Генерал-лейтенант, двічі Герой Радянського Союзу Васілій Пєтров відвідав с. Зимне Володимир-Волинського р-ну, де 22 червня 1941 р. його артилерійська батарея вступила в нерівний бій із гітлерівцями. Згодом відвідав дот у с. Тростянець,  Музей прикордонної слави в м. Устилузі,  у м. Любомлі провів зустріч із членами бюро райкому партії, а насамкінець у м. Луцьку – з першим секретарем обкому Леонідом Палажченком. Вирушаючи додому в м. Київ, сказав: «Служи вірно, кому присягав, і бережи мундир змолоду…».

(«Молодий ленінець». 1981 р.).

На фото з архіву: Васілій Пєтров у м. Устилузі.


30 років тому

Яворівський, а не Лук’яненко…

«Для багатьох було незрозумілим, чому Акт проголошення Незалежності України 24 серпня 1991 р. зачитував Володимир Яворівський, а не його автор – народний депутат Левко Лук’яненко. У самого Левка Григоровича від цієї несправедливості навіть очі зволожилися… Тим паче, що й 24 серпня – його день народження! Вже потім Леонід Кравчук пояснив цей хід: Левко Лук’яненко був би подразником для комуністів, і ми б втратили багато голосів».

(«Андрій Бондарчук. «Хроніка волинського «камікадзе», 2012 р.).


20 років тому

Гімн «Волині»

«Прочитавши в газеті слова головного тренера СК «Волинь-1» Віталія Кварцяного про те, що для клубу добре було б мати свій гімн, уболівальник команди Вячеслав Добжанський разом із Андрієм Герасимчуком, Арпатом Мільчевичем і Павлом Гарбузом запропонували свій поетичний варіант. Є в ньому і такі слова: «А коли «Волинь програє, у лучан спокійна совість. Ми упевнені, ми знаєм: то лиш прикра випадковість!».

(«Досвітня зоря», 2001 р.).


10 років тому

Заробляли на покійниках?

«Директора КП «Луцький спецкомбінат комунально-побутового обслуговування», депутата облради Олександра Вікторова та майстра цієї ритуальної установи затримали оперативники ДСБЕЗ УМВСУ у Волинській області під час отримання хабара в розмірі 1 тис. 300 доларів США за «комфортні місця» на кладовищі в с. Гаразджа Луцького р-ну. Прокурор області Андрій Гіль повідомив: родичі небіжчиків були змушені платити по 1-3 тис. «зелених» за поховання покійників на «престижних ділянках»!  Утім, Олександр Вікторов зник, і його оголосили в розшук. Попередньо написав заяву про складання повноважень депутата облради і заявив, що безневинний».

(«Волинська газета», 2011 р.).


Підготував

Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%