Наші Герої

Наші Герої Олександр Кандесюк і Олексій Шепелюк підірвали себе разом із російськими десантниками.
Ціною власного життя військовослужбовці 51-ї ОМБ  знищили 12 десантників РФ. Героїв нагородять посмертно. Про це повідомили у прес-службі Міноборони України.
Відділення ПЗРК на чолі з командиром зенітно-ракетного дивізіону майором Олександром Кандесюком вирушило на посилення 51-ї бригади. В той же час через український кордон відбувся прорив російських військ зі штатною бойовою технікою. «У Міноборони зазначають, що це був 331 десантний полк, пункт постійної дислокації якого знаходиться у місті Кострома, – пише «Українська правда». – У результаті наступу російських військ на територію України 51-а бригада була оточена, а разом із нею і щойно прибуле підсилення. Російські війська одразу ж відкрили вогонь зі всіх наявних у них засобів ураження».
Станом на вечір 25 серпня більша частина батальйонної тактичної групи була виведена зі строю. Оскільки вижити в такому пеклі шансів практично немає, було прийняте рішення іти на прорив з оточення. Майор Олександр Кандесюк разом із майором Олексієм Шепелюком, командиром зенітно-ракетної батареї, очолили авангард групи прориву разом зі своїм відділенням — сержантом і двома солдатами. Та авангард нарвався на засідку. В результаті бою майор Кандесюк отримав декілька поранень з кулемета противника. Майор Шепелюк кинувся вивести офіцера з-під вогню, але сам був важко поранений. Решта авангарду була обстріляна з кулеметів, мінометів та прямою наводкою "Шилки" — весь особовий склад зазнав важких поранень. Основна група через шквальний вогонь не змогла підійти на допомогу товаришам і, відійшовши до базового табору, зайняла кругову оборону. Щодо подальшої долі групи авангарду, очевидці розповідають, що бачили, як поранених українських бійців оточили 12 російських десантників, і, погрожуючи зброєю, намагалися захопити в полон.
Коли вороги, створивши кільце, наблизились на відстань декількох метрів, поранені українські офіцери підвелись із землі та підняли руки вгору. За мить пролунало декілька потужних вибухів, схожих на вибухи гранат. Очевидно, офіцери Кандесюк і Шепелюк, не бажаючи здаватись, підірвали себе разом із чисельно переважаючим ворогом.
Зараз командування АТО готує президенту України подання на присвоєння загиблим в бою героям-захисникам майору Кандесюку і майору Шепелюку звання Герой України (посмертно), зазначають у Міноборони.
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.2%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%