Війна з опонентами за рахунок вакцинації?

Війна з опонентами за рахунок вакцинації?


Банерів із закликами до вакцинації в грузинській столиці стало менше. Бруду перед місцевими виборами 2 жовтня – більше. Все як у нас…


Національний центр контролю захворювань і громадського здоров'я Грузії не має ніякого відношення до заміни банерів із закликом до вакцинації від COVID-19 на банери з іншим змістом, йдеться в заяві Центру. На яку звернули увагу місцеві медіа.


Останнім часом на місці банерів із закликом до вакцинації в м. Тбілісі були розміщені політичні банери. Йдеться про банерах, на яких зображені лідер «Єдиного національного руху» Ніка Мелія, лідер партії «Для Грузії» Георгій Гахар, екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі, гендиректор телеканалу «Мтаварі» Ніка Гварамія, депутат парламенту Губаз Санікідзе, голова «Європейської Грузії» Гіга Бокерія, керівник «TV Pirveli» Нодар Меладзе і лідер партії «Гірчі – Більше свободи» Зураб Джапарідзе. Всі вони згуртувалися проти чинної владної партії «Грузинська мрія».


Напис на банерах говорить: «Ні нацам! Ні злу! Ні зраді!». З'явилися вони за кілька тижнів до виборів в органи місцевого самоврядування, які відбудуться 2 жовтня ц. р, в основному, в столиці та інших великих містах.


Деякі ЗМІ пов'язували цей факт з Національним центром контролю захворювань. Але там заявили, що термін оренди рекламних площ завершився, і хто там що вивішує, вони не знають.


Мер м. Тбілісі, колишній футболіст київського «Динамо» Каха Каладзе також умив руки: мовляв, міська влада не в курсі, хто і що розміщує замість агітації за вакцинацію…


Як припускає порталу «Спутнік. Грузія», за провокаційною акцією стоїть місцевий бізнесмен Сосо Пхакадзе, який підтримує чинну владу і не сприймає опозицію…


Власне, ця історія мало чим відрізняється і від українських реалій, де під час виборів противники вдаються до найпідступніших маніпуляцій і провокацій. Варто, наприклад, пригадати, що відбувалося під час виборів міських голів Луцька і Ковеля, а потім усе вщухло, всі помирилися, і тепер дружними рядами ходять на сесії, котрі проводять Ігор Поліщук та Ігор Чайка, і корпоративно голосують за потрібні рішення.


Володимир ДАНИЛЮК.


На фото автора: виборча агітація в м. Тбілісі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

Піду на війну в перших лавах (14) - 36.8%
Для цього є армія, прикордонники, поліція і СБУ (7) - 18.4%
Буду підпільником (7) - 18.4%
Ми приречені на поразку (2) - 5.3%
Мене це не стосується (5) - 13.2%