Архів. 22.09.2021 р.

Архів. 22.09.2021 р.


Про що повідомляли місцеві газети. Або були змушені замовчувати...


50 років тому

Бюсти Нєвєрова

«Живописці і скульптори Луцьких художньо-виробничих майстерень досягнули в творчості соціалістичного реалізму значних успіхів. Особливо виділяється молодий скульптор А. Г. Нєвєвров, який створив бюст першого секретаря підпільного обкому КПЗУ Степана Бойка та підпільниці Паші Савєльєвої».

(«Радянська Волинь», 1971 р.).


40 років тому

Таранний Федецький

«У Чемпіонаті СССР серед команд Другої ліги в українській зоні луцьке «Торпедо» не було серед лідерів, але й не пасло задніх. Традиційно лучани були непереможними вдома, але невпевнено грали в гостях. Одним із лідерів команди образу став форвард Андрій Федецький, прориви якого суперники зупиняли нерідко з порушеннями правил. Не став винятком і домашній поєдинок зі «Стахановцем» (нині – Кадіївка Донецької обл., в зоні окупації «ДНР»), коли атаку Андрія Федецького голкіпер Кубишкін зупинив ціною пенальті в свої ворота».

(«Молодий ленінець», 1981 р.).

На фото Миколи КЛЕЦЯ: чергова атака Андрія Федецького завершилася порушенням правил із боку суперника.


30 років тому

Без вказівок із ЦК

«Поет-сатирик Кость Волиняка (в миру – Феодосій Мандзюк) продовжує розвінчувати заключний етап існування СССР та показу перші химери будівництва нового життя:
«Може, щось і недоречно, але ж, друзі, безперечно,

Схожа десь була подія, появилася надія…

Що народ знімати може наших лідерів-вельможів,

Їм давати копняка без вказівок із ЦК».

(«Нате», 1991 р.).


20 років тому

Заберіть сина в армію!

«Обласний військовий комісар Іван Бродський розповів про осінній призов на строкову службу в армію і флот. Полковник також навів приклади, що юнаки не тільки втікають від повісток, а потрапляють у казарми за наполяганням родичів: «Прохання надходять від батьків, у яких, як кажуть, «важкі діти». Але перед початком призову ми формуємо сигнальні списки, даємо запити в наркодиспансер, в міліцію. Ті, хто там на обліку, в армію не призиваються. Коли ж застережень немає, то перед законом усі рівні, а прохання родичів враховуються».

(«Досвітня зоря», 2001 р.).


10 років тому

Банда грабіжників

«Міжрегіональне злочинне угрупування припинило свою діяльність завдяки злагодженим діям УБОЗ УМВСУ Закарпатської, Рівненської та Волинської обл. Виявляється, що це саме вони зухвало і за 47 сек. пограбували відділення «ПриватБанку» в центрі м. Луцька,забравши з собою велику суму грошей і навіть особисті речі працівників. Охоронця вони також нейтралізували. Учасники банди грабіжників – віком від 21 до 29 років».

(«Волинська газета», 2011 р.).


Підготував

Сергій ШРАМЧУК.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (69) - 86.3%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5%