На Волині 66% освітян вже отримали щеплення проти СOVID-19

На Волині 66% освітян вже отримали щеплення проти СOVID-19

З моменту впровадження «жовтої зони» для усієї країни та переходу на дистанційну форму навчання, динаміка щеплень серед освітян стрімко зросла, – про це повідомила під час брифінгу в облдержадміністрації сьогодні, 30 вересня 2021 року, заступник начальника управління освіти й науки облдержадміністрації Тетяна Соломіна.

Так, загальний  показник вакцинації працівників закладів освіти (1+2 дози) на сьогодні становить 66% (загальна кількість працівників 38 150 осіб). У порівнянні –  станом на 16 вересня щеплення отримали лише 45% освітян.

Заклади дошкільної освіти і початкові класи закладів загальної середньої освіти працюють у звичному режимі.

«Таким чином, ми незабаром досягнемо тих показників, за які боролись разом із медиками своєю інформаційно-роз’яснювальною роботою», – відзначила заступник начальника управління освіти й науки ОДА Тетяна Соломіна.

За оперативними даними щодо зростаючої кількості провакцинованих працівників освіти, на дистанційному навчанні сьогодні залишилось лише 106 закладів загальної освіти Волині. У звичайному режимі навчальний рік продовжують 370 навчальних закладів.

«Є спільне розуміння працівників та батьків, адже очне навчання дає кращий результат і соціальні контакти, які є незамінними складовими освітнього процесу», – наголосила Тетяна Соломіна.

Разом з тим, в області залишається 63 заклади освіти з нульовим показником вакцинації – це 11 шкіл та 52 заклади дошкільної освіти. Більшість із цих закладів – це малочисельні школи та дитячі садки, де працює лише декілька працівників.

На завершення Тетяна Соломіна відмітила ріст захворюваності на коронавірусну інфекцію серед дітей. Зокрема, днями COVID-19 було діагностовано в один день у 18 дітей. Минулоріч такі випадки не спостерігалися.

 «Ми вимагаємо від дітей заповнений календар щеплень, а самі йдемо до дітей безпечно, особливо в умовах епідемситуації, – наголосила Тетяна Соломіна. – Користуючись нагодою, хочу звернутись до кожного. Якщо ви читаєте антирекламу щодо щеплень, то почитайте будь ласка і зворотну сторону. Відтак, закликаю всіх освітян до свідомої громадянської позиції щодо вакцинації».

Дар’я ОНІМОВА.

Фото пресслужби ОДА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%