«Справу Братчені» відклали через хворобу

«Справу Братчені» відклали через хворобу

Сьогодні, 7 жовтня, у Луцькому міськрайонному суді мало відбутися чергове засідання у справі Івана Братчені, якого звинувачують у масштабному шахрайстві, проте через захворювання одного з суддів розгляд справи відклали до вівторка, 12 жовтня.

Довідково: луцький лідер облосередку Демократичної партії, який є також очільником підприємств «Гомін» та «РОДОЛ і В», за версією Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, Іван Братченя налагодив злочинну схему вимагання коштів за нібито допомогу в призначенні на керівні посади у Кабінеті Міністрів України.

Чоловік, за версію слідства, представлявся від імені британської організації «Група Ротшильда», застосовував психологічні маніпуляції та легко входив у довіру до потерпілих. На шахрайській схемі він ніби то заробив понад 1,5 млн доларів.

Івана Івановича затримали у п’ятницю, 3 липня 2020 р., в одному з кафе м. Луцька. До поліції на нього поскаржився ошуканий чоловік...

Під час затримання поліцейськими було вилучено заяву потерпілого про вступ до закритої «групи масонів», перстень «печатка масонів» і 200 тис. доларів США готівкою.

У справі фігурують одразу троє потерпілих. Їхні повноваження в суді представляє довірена особа.

Зважаючи на те, що обвинувачення є досить серйозним, а міра покарання передбачає від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна, справу розглядає колегія суддів у складі: головуючого Вячеслава Покидюка, суддів Алли Полюшко та Анатолія Марчука.

Далі буде…

Ольга КОНОНЧУК.

Фото авторки.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

Піду на війну в перших лавах (14) - 36.8%
Для цього є армія, прикордонники, поліція і СБУ (7) - 18.4%
Буду підпільником (7) - 18.4%
Ми приречені на поразку (2) - 5.3%
Мене це не стосується (5) - 13.2%