Два Морози в різних футболках і нещасливе 13…

На 13 тур луцька «Волинь» виходила грати, маючи в активі лише 13 очок. І ця «чортова дюжина» ледь не підвела під монастир!

Чемпіонат України. Перша ліга. 13 тур: «ВПК-Агро» – «Кривбас» – 0:0, «Волинь» – «Нива» – 1:1 (10 жовтня 2021 р., м. Луцьк, стадіон «Авангард»; арбітр Клим Заброда, м. Київ); «Волинь»: Неділько, Войтіховський, Сасовський, Чернов, Цюпа, Кучеренко, Мороз, Климець, Ляшенко, Хагшназарі, Квасов; «Нива»: Механів, Хруставка, Зінь, Вовченко, Дворовенко, Мороз, Дедух, Проців, Гатала, Семенина, Кисленко).

Гра «Краматорськ» – «Полісся» перенесена на пізніший термін через триваючу епідемію коронавірусу в житомирян.

Матчі «Альянс» – «Олімпік», «Оболонь» – «Гірник-Спорт», «Металіст» – «Кремінь», «Ужгород» – «Поділля», «Прикарпаття» – «Агробізнес» відбудуться пізніше.

На перший після тривалої перерви домашній матч «хрестоносці» вийшли на тлі фізичної втоми, адже буквально 4 дні тому виступали в м. Кривому Розі проти місцевого «Кривбасу». Такий насичений графік після того, як 2 тури поспіль «Волинь» не грала через коронавірус у «Краматорська» і «Полісся», звичайно, не найкращий фундамент для демонстрації швидкісного та атакувального футболу.

Не додала позитиву і відсутність результативного форварда Богдана Кобзаря, який через перебір попереджень змушений був пропустити цей матч.

Власне, в першому таймі господарі діяли першим номером, але до реальних загроз воротам суперника справа фактично не доходила. Хіба що згадати напівмомент у Ярослава Квасова, який після верхової передачі в оточенні кількох захисників пробив зльоту, але трішечки вище над поперечиною.

А в другому таймі гості несподівано вийшли вперед. На 65 хв. відзначився Ігор Семенина. Лише на 87 хв. гол у відповідь провів Олександр Кучеренко.В підсумку – 1:1. Лише нічия.

Як бачимо, після вимушеної «коронавірусної» паузи лучанам вкрай важко даються залікові пункти – у 2 матчах із 6 можливих лише одне очко…

Цікаво, що в заявці команд виявилося по 2 футболісти з однаковим прізвищем. І якщо Станіслав та Владислав Кристіни у лучан – це рідні брати (були в запасі), то «хрестоносець» Владислав Мороз грав за «Волинь» у червоній футболці з №4, а тернополянин Тарас Мороз у жовтій із №15 – за «Ниву».

Наступну гру лучани проводять 17 жовтня на виїзді проти «Гірника-Спорту». У підопічних Альберта Шахова стало 14 очок, скільки і в хмельницького «Поділля», а тернополяни тепер мають 16.