Екстремальні змагання «Доброволець»: 24 години випробувань, повстанці, пакрафтинг та музична ватра

Екстремальні змагання «Доброволець»: 24 години випробувань, повстанці, пакрафтинг та музична ватра

На учасників осіннього етапу екстремальних туристичних змагань «Доброволець» чекало багато несподіванок. Крім проходження дистанцій, командам довелося шукати контрольні точки, перепливаючи заплаву річки Путилівка на пакрафтах.

Про це інформують організатори заходу.

Такі складні, насичені, патріотичні видалися два дні на Волині – 9-10 жовтня.

Стартове містечко розташовувалося у селі Деражне Рівненської області. Поблизу школи у парку були організовані реєстраційний пункт, зони для наметів, паркомісця, місце для багаття та намет з гарячим чаєм, печивом.

У такій атмосфері на команд чекала приємна несподіванка – вечірня, музична ватра за участі Олександра Положинського та Юрія Журавля. Також організатори частували смачною шурпою.

Але найбільше вражень по собі лишила територія змагань: мальовнича природа  у поєднанні з осінніми барвами, історичні місця, пов’язані з діяльністю УПА та пам’ятки архітектури.

Драйву під час проходження дистанцій додав технічний етап. Потрібно було одному з учасників на надувному човні (пакрафту) віднайти чотири КП. Ця пригода вартувала найбільше балів – 10. Сплав займав приблизно 20 хвилин.

Цікавим і тематичним контрольним пунктом була локація з «повстанцями». Разом з тим, участь у перегонах взяла команда реконструкторів, яка відтворила похід боївки УПА.

Серед учасників були ветерани російсько-української війни. І окремо хочемо відзначити команду Мандрівного візка, якій допомогли представники Патрульної поліції Рівненщини.

Загалом за перемогу на дистанціях змагалися: 12 годин пішки –108 людей (40 команда); 24 години пішки  – 45 людей (15 команд); добу на велосипеді  – 30 людей (13 команд);

У результаті, волиняни завоювали найбільше призових місць - шість. Також серед переможців – львівська, київська та чернігівська команди.

«Осінній етап «Добровольця» пройшов успішно. Волинсько-осіння природа, 200 учасників, хороший позитивний настрій, вшанування полеглих побратимів, підтримка спонсорів та місцевої громади дозволила провести змагання на новому, високому рівні! Це додатковий стимул надалі проводити «Доброволець»! Усіх запрошуємо на зимовий етап, який пройде в останні вихідні лютого», – підсумував голова оргкомітету змагань Павло Данильчук. 

Змагання відбулися на честь подвигу усіх борців за незалежність України та з метою вшанування пам’яті загиблих бійців 35 сотні Самооборони Майдану «Волинська Січ» відбудуться екстремальні туристичні змагання «Доброволець».

Головними організаторами змагань є громадські організації «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс», «Волинська фундація», туристичний клуб «ANTAR» за підтримки комунального закладу «Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради». 

Наш кор.

Фото Романа НЕВЕСТЕНКО-ДОМБРОВСЬКОГО.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (7) - 63.6%
Пізно (1) - 9.1%
Яка різниця? (1) - 9.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (1) - 9.1%