У Львові з понеділка – жорсткі правила карантину!

У Львові з понеділка – жорсткі правила карантину!


Куди ще можуть потрапити нещеплені і якими вакцинами люди з сусіднього обласного центру запобігають коронавірусу найчастіше?


«Складні часи вимагають непростих і оперативних дій. З 18 жовтня Львів житиме за новим карантинним правилами», – сказав Львівський міський голова Андрій Садовий журналістам Агенції «Інтерфакс-Україна».


За словами Андрія Садового, школярі міста йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада. Це ж стосується установ позашкільної освіти, в тому числі музичних шкіл.


Бібліотеки працюватимуть тільки на видачу книг.


Крім того, прийнято рішення заборонити масові заходи, окрім тих, в яких учасники і організатори мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 години і раніше до початку заходу.


Театри, музеї, кінотеатри, галереї, філармонія, органний зал працюватимуть тільки для відвідувачів з сертифікатом вакцинації або негативним ПЛР-тестом. Кількість відвідувачів - не більше 50% від загального числа місць.


Об'єктам торгівлі, перукарням, салонам краси і ТРЦ дозволять працювати за умови вакцинації персоналу або наявності негативних ПЛР-тестів. Заповнюваність не може перевищувати половини від площ.


Установи громадського харчування зможуть працювати до 23:00 і за умови повної вакцинації персоналу або негативних ПЛР-тестів. Заповненість - до 50% від площ, не більше 4 осіб за столиком.


Андрій Садовий попередив, що «якщо протягом двох тижнів ситуація не стабілізується, то з 1 листопада установи громадського харчування зможуть відвідувати лише вакциновані або громадяни з негативним ПЛР-тестом».


Він додав, що «спортзали, готелі і хостели будуть працювати на таких же умовах - повна вакцинація персоналу і наявність ПЛР-тесту. При цьому заповнюваність спортзалів не може перевищувати 50%».


Цікаво, що коли 14 жовтня у м. Львові вакцинувалося лише 707 осіб, то вже 16-го числа – 6158. Щеплення проводило 44 бригади.


Цікаво, які саме препарати (безкоштовні!) обирають галичани. Ось яку інформацію подала пресслужба Львівської міськради:


«AstraZeneca» – 667 осіб (з них 2-ою дозою 178 осіб);  «CoronaVac» – 1625 осіб (з них 2-ою дозою 387 осіб); «Pfizer» – 3866 осіб (з них 2-ою дозою 1482 особи).


Щодо м. Луцька, то ніяких додаткових заходів із вакцинації тут не проводиться. Карантинні обмеження теж не посилюються.


Ольга ДАНИЛЮК.

Ілюстративне фото пресслужби Львівської міськради.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (69) - 86.3%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5%