«Спеціалізувалися» на крадіжках лише дорогих автомобілів

«Спеціалізувалися» на крадіжках лише дорогих автомобілів


Польські прикордонники, поліція та прокуратура припинили діяльність організованої злочинної групи, котра викрадала в Польщі елітні легковики, а потім повністю чи частково продавала їх на Схід. У тому числі і в Україну. Чи їздить хтось із волинян на краденій машині з підробленими документами, наразі невідомо.


Як повідомила пресслужба Надбужанського відділу Прикордонної варти РП, її співробітники на пункті пропуску «Гребенне» спільно з Воєводською поліцією в Кракові, столичними правоохоронцями та спільно з органами прокуратури затримали оргзлочинну групу, котра викрадала в Малопольському, Краківському, люблінському та інших воєводствах РП дороговартісні автівки. Потім їх або продавали неушкодженими, але з підробленими документами, або розбирали на запчастини.


«Спеціалізувалися», в основному, на таких моделях як Audi, BMW, Jaguar, Land Rover i Porsche. Впродовж серпня минулого року і до початку жовтня нинішнього вони викрадали транспортні засоби просто з вулиць, гаражів, паркінгів, зламуючи електронну систему захисту з допомогою компютерної техніки.


Під час спроби доставити в Україну автомобіль, який був у розшуку, затримали 43-річного учасника банди. За ним затримали інших. Деякі особи, в тому числі і за кордоном, у розшуку.


Роман УСТИМЧУК.

На фото пресслужби НВПВРП: під час дослідження вилучених у банди автомобілів.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (69) - 86.3%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5%