Новина про 47 тисяч новин!

Новина про 47 тисяч новин!


Ця новина – про новину. Точніше, про рівно 47 тисяч журналістських матеріалів, які опубліковано на новій версії сайту «Волинської газети». Якщо врахувати попередню версію порталу видання, котра, на жаль, після хакерської атаки з Росії понад 15 років тому майже не збереглася, то результати творчої праці нинішнього та попереднього складу журналістів «Волинської газети» ще вагоміші.


Але так чи інакше, лічильник показує «47000». 


Звичайно, основною місією видання є кваліфіковане, професійне та різностороннє інформування суспільства про найважливіші події нашого краю, проведення гострих журналістських розслідувань, боротьба з корупціонерами та скомпроментованими чиновниками, допомога армії у відстоюванні територіальної цілісності України, захист історичної правди та дослідження «білих плям нашого минулого», активне спілкування з читачами, кваліфіковане висвітлення подій в галузі освіти, культури, спорту, довкілля, міжнародного життя, проведення масових акцій під егідою газети... Тож все більше людей стають передплатниками паперового носія «Волинська газета» (індекс 33943), який можна передплатити як безпосередньо на пошті, так і з допомогою листонош чи сайту видання (Передплати «Волинську газету» – онлайн | Волинська газета (volga.lutsk.ua).


Але досягнутий результат у 47 тис. журналістських матеріалів означає, що «Волинська газета» активно працює і в Інтернеті.


Звичайно, існує відмінність між специфікою подачі, канонами підготовки, художнім оформленням журналістських матеріалів до газети і на сайт, але  всі вони мають фірмовий знак «Волинської газети». 


А це означає, що новини, репортажі, кореспонденції, журналістські розслідування, інтерв’ю, нариси, фейлетони, гуморески, карикатури, зроблені волинянами, для волинян і про волинян.


Володимир ДАНИЛЮК.

Ілюстративне фото з відкритих джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (69) - 86.3%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5%