Пластиковий «Моторола»

Пластиковий «Моторола»

На честь російського бандита «Мотороли», якого українські спецпризначенці підірвали в окупованому Донецьку 5 років тому, російські окупанти назвали… прикордонний катер. Таке «увіковічнення» військового злочинця показує, що Кремль не лише «в темну» використовує своїх «зєльоних чєловєчков» за життя, але експлуатує їх навіть транзитом із того світу!


Про таких покійників, як уродженець Росії Арсєній Павлов (позивний «Моторола»), не виходить казати або хороше, або нічого. Треба говорити правду, а тоді нехай сам кожен вирішує, що з нею робити.


Відслуживши строкову в морській піхоті російської армії зв'язківцем та повоювавши проти Ічкерії в «Другій чеченській війні», неук та невдаха по життю так би й клав цеглу чи мив чужі машини, якби не російська експансія в Україну. Ще в лютому 2014 р. він барв участь у «мітингах місцевих громадян» за приєднання до «Новоросії» в українському м. Харкові. Після провалу авантюри з іншими «зєльонимі чєловєчкамі» він уже повертав у «радную гавань» наш Крим. А з початком війни на Донбасі очолив групу бойовиків-гранатометників.


У перерві між боями з українською армією рудий лобуряка «пражигал жизнь», як це дозволяла його убога уява, тому не лише безпробудно пив та вживав наркотики, а й зійшовся з місцевою аморальною сєпаркою, залишивши в Росії напризволяще законну дружину та дитину.


З часом звірства «Мотороли» стали такими масовими, що без нього не обходився майже жоден відеопропагандистський матеріал російських окупантів із того боку зони проведення АТО/ООС.


Це він, Арсєній Павлов, штурмував зі своїми головорізами Донецький аеропорт, а коли в полон потрапили останні «кіборги», то після катувань особисто розстріляв одного з них – Героя України Ігоря Брановицького. Потім – вихвалявся, що убив як мінімум ще 15 беззбройних захисників України…


Зрозуміло, що правоохоронні органи оголосили цю істоту в міждержавний розшук, і якби спіймали б, то отримав би він пожиттєвий термін ув'язнення, який, вочевидь, не добув би…


Коли в кабіні ліфта «резиденції» «Мотороли» тіло Арсєнія Павлова внаслідок пекельного вибуху розлетілося на смердючі криваві шматки, історія про цього невдаху-«апалчєнца» розвіялася разом із запахом тротилу. Здавалося б, назавжди.


Аж ні! Виявилося, Кремль своїх найманців намагається використати не лише «в темну», але й після смерті! Тож цими днями з Ростова-на-Дону прийшло повідомлення: на плавзасобі місцевого виробництва «РИФ 112» написали не лише №РРО-0992, але й присвоїли йому ім'я… «Мотороли»!


Що тут скажеш? Йому в пеклі вічно горіти, а вони його на борт катера…. Взагалі ж, усім відома і така приказка: «Як ви човен назвете, так він і попливе…». Сумнівно, що посудина з хімволокна в образі та подобі катера Прикордонної служби ФСБ РФ довго плаватиме на поверхні річки Дон. Бо такі, як Арсєній Павлов, довго не живуть.


Володимир ДАНИЛЮК.

На фото «Радіо Свобода»: поліетиленовий катер російських прикордонників, названий на честь «Мотороли».

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (579) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%