Празник села Положеве

Празник села Положеве

Започаткований декілька років тому, він цьогоріч об’єднав і молодих, і літніх людей, і численних гостей.

Зі сцени на відкритому майданчику в центрі села присутніх вітали секретар Шацької селищної ради Богдан Тимошук, староста Олександр Кусько, настоятель Свято-Дмитрівського храму ПЦУ с. Самійличі митрофорний протоієрей Михайло Цвинкилевич, настоятель храму Преображення Господнього УГКЦ с. Положеве отець Богдан Іващук, директорка Шацького будинку культури Валентина Ханзерук.
Насичену концертну програму з піснями, музичними композиціями та дотепним гумором представили глядачам аматори з с. Положеве на чолі з завідувачкою місцевою клубу Людмилою Березовською: фольклорний колектив «Вербиченька», гурт «Мелодія», Анна Іващук, Марія Іващук, дуети у складі Анастасії та Ольги Степанюків, Юлії та Олександри Омельчуків, Галини Степанюк і Галини Яльницької. Оплесками зустрічали і співаків з Шацька: народний ансамбль «Молодички» та Анатолія Павлея, начальника відділу культури управління «Центр розвитку громади».
Цього дня мешканці Положева отримали чудові подарунки в різних номінаціях, мали можливість зробити на пам’ять світлини біля вишуканої фотозони, придбати лотерейні білети і виграти гарні призи (щасливчикам дісталися праска і два причепи дров), насолодитися смаком страв виїзної кухні. Не сумували і наймолодші жителі села – їх розважали аніматори з шацького святкового агентства «Milky Way».
Як і передбачалося, день села став чудовою нагодою для селян, щоб відпочити від буденних клопотів, розважитися, поспілкуватися з односельцями й отримати заряд гарного настрою.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%