Делегація волинських очільників громад – на виставці в Дубаї

Делегація волинських очільників громад – на виставці в Дубаї

Делегація голів українських громад в рамках реалізації проєкту Асоціація міст України «Подолання цифрової освітньої нерівності», спільного з ГО Центр освітніх реформ «Наші діти», відвідує найбільшу виставкову подію світу EXPO 2020 в Дубаї (ОАЕ).

Про це інформує Волинське РВ АМУ.

Концепція українського павільйону  - СМАРТ УКРАЇНА: ЄДНАЮЧИ СВІТ. АМУ презентувала досвід громад у сфері цифрової трансформації освіти. Українські практики диджиталізації освітнього середовища підвищують якість освіти, її доступність, прозорість, ефективність. Приємно усвідомлювати, що представлені АМУ освітні смарт-інновації відповідають світовим тенденціям сталого розвитку.

Нагадаємо, що волинські громади на виставці представляють очільники Дубівської, Володимир-Волинської та Велимченської громад Роман Троцюк, Анастасія Павлович та Ігор Пальонка.

Додамо, що зауважимо, що учасниками делегації стали найактивніші учасники проєкту подолання цифрової освітньої нерівності "Інноваційний прорив" та уклали відповідний меморандум з Асоціацією міст України.

Одним з пріоритетів в діяльності Міністерство цифрової трансформації України, Асоціації міст України та органів місцевого самоврядування є цифрова трансформація освіти. Це відкрило шлях реалізації проєкту подолання цифрової освітньої нерівності «Інноваційний прорив».

Реалізація цього проєкту сприятиме підвищенню рівня надання освітніх послуг в громаді, зокрема, в рамках проєкту передбачається:

- підключення закладів загальної середньої освіти до сучасних електронних освітніх ресурсів;

- участь педагогічних працівників закладів освіти громади у семінарах-практикумах, тематичних науково-методичних семінарах, конференціях, конкурсах та ін.;

- залучення громад до національних та міжнародних проєктів, в тому числі грантових;

- організацію заходів із підвищення кваліфікації вчителів партнерськими громадськими організаціями.

Олена КУЗЬМИЧ.

Фото з відкритих джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (5) - 55.6%
Пізно (1) - 11.1%
Яка різниця? (1) - 11.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (1) - 11.1%