Невдала економія: громадянин Польщі не зміг перехитрити українську митницю

Невдала економія: громадянин Польщі не зміг перехитрити українську митницю

Керівник польського виробничо-обслуговуючого підприємства, зареєстрованого у Люблінському воєводстві, намагався здешевити на митних платежах до державного бюджету України під час імпорту автомобіля-самоскида.

Про це інформує пресслужба Волинської митниці Держмитслужби.

Для цього спритники «перебили» первинний ідентифікаційний номер виробника авто марки «БЕЛАЗ» для спотворення року його випуску: замість справжнього 2008 року у товаросупровідних документах значився 2014 рік. Фахівці порахували, що різниця між митними платежами, які було сплачено і тими, що необхідно було сплатити під час ввезення цього авто, становить 112 423 грн.

Такі наміри були викриті під час повного митного огляду самоскида на МАПП «Ягодин» із залученням експерта Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз.

За приховування від митного контролю, а саме подання неправдивих відомостей щодо маркування товару, громадянина Польщі притягнуть до відповідальності за ст. 483 Митного Кодексу України. ІІ санкція - конфіскація предмету порушення та штраф у розмірі його вартості. До слова, цей самоскид, призначений для перевезення гірничої маси у складних гірничотехнічних умовах, оцінений на понад 1 млн грн. Він вилучений у власника і зберігатиметься на митниці до остаточного рішення суду у справі.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото митниці.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (5) - 55.6%
Пізно (1) - 11.1%
Яка різниця? (1) - 11.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (1) - 11.1%