Електронні листки непрацездатності, цифрові послуги Пенсійного фонду і не тільки…

Електронні листки непрацездатності, цифрові послуги Пенсійного фонду і не тільки…


Навчальний семінар для страхувальників, головних бухгалтерів та профспілкового активу, організований Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області, Волинським обласним об’єднанням організацій роботодавців, Федерацією профспілок Волинської області за участі представників Управління охорони здоров'я облдержадміністрації, Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області відбувся 27 жовтня ц. р. у м. Луцьку.


Важлива для співпраці роботодавців, яких представляв виконавчий директор ВОООР Володимир Кривович, профспілкового активу та представників органів виконавчої влади подія відбулася в  Навчально-методичному центр профспілок області.


Як повідомляє Пресслужба ВОООР, про важливі новації щодо введення в дію електронних листків непрацездатності, які випливають із наказу МОЗ України від 28.09.2021 р. №2086 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров'я України» доповів Володимир Якимчук – головний спеціаліст із лікувально-профілактичної роботи управління охорони здоров'я облдержадміністрації та Людмила Ларіна – директорка з медичної частини та експертизи тимчасової непрацездатності Волинської обласної клінічної лікарні


«Етапи формування електронних листків непрацездатності» – тема виступу, який було оприлюднити начальнику відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області Анатолію Стародубцю.


Формування і ведення Реєстру застрахованих осіб Пенсійним фондом України. Надання електронних послуг на веб-порталі Пенсійного фонду України в кабінеті страхувальника/застрахованої особи. Про це детально розповіла Ольга Волдинер, начальниця Управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області .


Щодо надання матеріального забезпечення застрахованим особам за електронними листками непрацездатності (практичне застосування) був виступ Інни Мельнацької, заступниці начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області. Про це ж говорила Оксана Сувала – начальниця відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Луцького міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області.


Цей семінар, зважаючи на новації в чинному законодавстві, став важливим джерелом інформації для всіх працедавців, профспілкових органів та відповідним структурам органів державної влади.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото Віктора РАЙОВА: під час проведення семінару.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (5) - 55.6%
Пізно (1) - 11.1%
Яка різниця? (1) - 11.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (1) - 11.1%