Волинські депутатки в Раді Європи

Волинські депутатки в Раді Європи


Відбувається візит делегації України в Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи до м. Страсбург, що у Франції. У її складі – депутатки облради Юлія Вусенко та Ірина Патлашинська.

 

Поїздка у Францію продуктивно розпочалася з офіційної зустрічі-знайомства керівника делегації Лілії Пашинної з високоповажним Постійним представником України при Раді Європи Борисом Тарасюком.

 

Протягом ділової зустрічі Лілія Василівна та Борис Іванович мали нагоду обговорити питання підготовки та подальших планів делегації України на 41-шу сесію Конгресу, що розпочався 26 жовтня. У зацікавленому та предметному діалозі також взяли участь депутатки облради від фракції «Європейська солідарність» Юлія Вусенко та Ірина Патлашинська.

 

«Ми розуміємо, наскільки важливим також є розвиток міжособистісних зв’язків, що сприятимуть розвитку Конгресу, місцевої демократії та кожної окремої громади. Тож пізніше в Постійному представництві України при Раді Європи відбувся фуршет за участі голів національних делегацій Литви та Латвії в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Ми хочемо наголосити, що делегація України рішуче налаштована на активну роботу в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи, де замість окремих політичних сил, ми обрали одну, що об’єднує всі наші прагнення до стабільності та сталості – Україну.

Однак, наша делегація не має наміру зациклюватися на самотніх питаннях – ми продовжуємо всебічно та спільно працювати над розвитком гарних політик місцевого самоврядування та промотувати демократію в Європі», – зазначила керівниця делегації Лілія Пашинна.

 

Крім цього, волинські депутатки особливо подякували під час зустрічі колегам із Литви та Латвії за підтримку в євроатлантичній інтеграції України.

 

Підготувала

Ольга ДАНИЛЮК.

На фото з відкритих джерел: Ірина Патлашинська, Борис Тарасюк і Юлія Вусенко.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (5) - 55.6%
Пізно (1) - 11.1%
Яка різниця? (1) - 11.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (1) - 11.1%