Болгарія вже закрилася. Всупереч рекомендаціям Євросоюзу…

Болгарія вже закрилася. Всупереч рекомендаціям Євросоюзу…


Болгарія 27 жовтня віднесла Україну до списку країн із так званої «червоної зони», де є високий рівень зараження коронавірусом. І заборонила майже всім нашим співгромадянам перетинати її кордон. А хто туди зможе дістатися?


«Європейська правда» з цього приводу повідомила:


«З 30 жовтня 2021 р. на територію країни допускатимуться особи зі статусом постійного та довгострокового проживання на території Болгарії і члени їхніх сімей», – заявили в посольстві.


Вищезазначені особи допускаються на територію Болгарії після пред’явлення дійсного цифрового COVID-сертифіката ЄС про вакцинацію чи перенесення хвороби або аналогічного документа, одночасно з негативним результатом ПЛР-тесту на COVID-19, який зроблений за 72 години до в’їзду.


Діти віком від 12 до 18 років, які в’їжджають на територію Болгарії з країни, внесеної в червону зону, мають пред'явити негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, який зроблений за 72 години до в’їзду в країну та сертифікований дійсним цифровим COVID-сертифікатом ЄС про тестування на COVID-19 або аналогічним документом, що містить ті самі дані.


У разі ненадання такого документа вищезгадані особи мають перебувати на 10-денному карантині. Дітям до 12 років дозволено в’їжджати на територію Болгарії без надання документів щодо COVID-19».


Політика офіційної Софії викликає як мінімум здивування, бо саме Болгарія – країна ЄС із найнижчим рівнем вакцинації та найбільшою кількістю смертей.


Крім цього, Єврокомісія рекомендувала всім державам союзу ще на 2 тижні продовжити безперешкодні візити громадян України. Проте Болгарія вирішила інакше…

 

Ольга ДАНИЛЮК.

На фото турецької газети «Кircaali Нaber»: кордон із Болгарією.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (5) - 55.6%
Пізно (1) - 11.1%
Яка різниця? (1) - 11.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (1) - 11.1%