Верховна Рада тільки для вакцинованих! А волинські ради?

Верховна Рада тільки для вакцинованих! А волинські ради?


Чи візьмуть приклад із парламенту волинські ради місцевого рівня, де, як виявилося, на рівні ОТГ узагалі жалюгідний відсоток вакцинованих? І чи буде взагалі кворум на сесіях?


Голова Комітету з питань охорони здоров'я Верховної Ради України від фракції «Слуга народу» Михайло Радуцький у соцмережах заявив:


«Ми пропонуємо заборонити доступ до приміщень Верховної Ради всім невакцинованим громадянам без винятку. Уряд запровадив безпрецедентні обмеження для невакцинованих українців. Вважаю, що народні депутати повинні також жити згідно з правилами, встановленими для звичайних громадян. Прийняття постанови – це тест для влади. Голосування за цей документ покаже, чи готові народні обранці подавати приклад українцям».


Крім того, цей комітет пропонує спростити реєстрацію ліків від коронавірусу. І посилити покарання за підроблені сертифікати про вакцинацію.


«Передбачається покарання для людей, які свідомо використовували фальсифіковані документи про щеплення (штраф від 17 тис грн до 34 тис грн або обмеження волі до двох років), для медичних працівників за внесення неправдивих відомостей до медичної документації (штраф від 34 тис грн до 68 тис грн або обмеження волі до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади), за виготовлення фальшивих документів про вакцинацію (штраф від 85 тис грн до 170 тис грн або позбавлення волі до 3 років)», – пообіцяв Михайло Радуцький, якого цитує портал «Цензор. нет».


Щодо волинських народних депутатів (Ігор Палиця, Ігор Гузь, Степан Івахів, Ірина Констанкевич, Вячеслав Рубльов, Андрій Герус, Олександр Колтунович  і Федір Веніславський), то відомо, що майже всі вони перехворіли на коронавірус (дехто, подейкують, навіть двічі). Але от чи пройшли вони повний курс щеплень від SARS-Cov-2, невідомо.


Якщо безумовна вимога тотальної вакцинації парламентарів стане реальністю, то доведеться аналогічні заходи ухвалювати й на місцевому рівні. І тоді й в офісах волинського самоврядування буде набагато менше людей, ніж зараз, а під час проведення сесій може виникнути проблема відсутності кворуму…


Тим часом із 8 листопада будуть відсторонені від роботи невакциновані держслужбовці незалежно від посади та місця роботи.


Ось такий час коронавірусного диктату настав…

 

Ольга ДАНИЛЮК.

На фото Агенції «Укрінформ»: Михайло Радуцький.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (5) - 55.6%
Пізно (1) - 11.1%
Яка різниця? (1) - 11.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (1) - 11.1%