Баста! Газовий геноцид має бути припинений негайно!

Баста! Газовий геноцид має бути припинений негайно!


Народний депутат України від Луцького округу №22, лідер партії «За майбутнє» Ігор Палиця  закликав чинну влада або націоналізувати облгази, або віддати їх у власність місцевим громадам. Інакше свавілля олігархів та обкрадання українців буде тривати і загрожуватиме загальнодержавною катастрофою.


«На початку Незалежності України спритні ділки приватизували облгази та досі безперешкодно заробляють надприбутки на простих людях. Але зараз, коли тарифи на газ б’ють світові рекорди, вони переходять усі межі, – з такою заявою на сайті партії виступив Ігор Палиця. –  Зокрема, «Волиньгаз» планує в цьому опалювальному сезоні збільшити тарифи на розподіл природного газу для мешканців м. Луцька в 3 рази! Обґрунтування – збільшення зарплати співробітників у 2 рази та компенсація збитків. При цьому чистий прибуток «Волиньгазу» за минулий рік перевищує 20,5 млн грн. А завдяки новому тарифу вони планують заробити на людях ще 519 млн грн!».


Виходячи з вище наведеного, Ігор Палиця «повністю підтримує позицію нашої команди в Луцькій міській раді, зокрема, мера Ігоря Поліщука та депутатів від партії «За майбутнє», які виступили проти».


Крім того, вони звернулися до центральної влади з вимогою не допустити зростання тарифу на розподіл природного газу та реприватизувати майно і обладнання.


«Наша депутатська група вимагатиме термінового розгляду цього питання у Верховній Раді. Зокрема, ми пропонуємо на всеукраїнському рівні:


провести перевірку приватизації облгазів;

повернути незаконно приватизовані газові мережі, майно та обладнання в державну або комунальну власність;

встановити економічно обґрунтовані тарифи.


Якщо уряд не знає, як втримати ціни на газ, ми повинні використовувати ефективні рішення, які пропонують у регіонах», – наголосив Ігор Палиця.


Наразі чіткої відповіді від центральної влади щодо озвучених ініціатив немає.


Слід нагадати, що в 50-10-ті роки минулого століття газифікація м. Луцька відбувалася методом народної будови, коли щосуботи і щонеділі працівники різних установ та організацій власноруч прокладали містом газові мережі. Крім цього, юридичні та фізичні особи за свої кошти підвели газові мережі до своїх споруд, повністю за це розрахувавшись. Тоді на яких підставах газові монополісти, власники яких ховаються від правосуддя за кордоном України (зокрема, одіозний Дмітрій Фірташ,  ред.) , диктують ціновий геноцид усім мешканцям м. Луцька і не лише їм?


Наш кор.

На фото пресслужби партії «За майбутнє»: Ігор Палиця пропонує або націоналізувати облгази, або віддати їх у власність місцевим громадам.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (477) - 88.5%
Пізно (16) - 3%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%