Вкрадена перемога партії Міхеіла Саакашвілі

Вкрадена перемога партії Міхеіла Саакашвілі


30 жовтня в Грузії відбувся другий тур виборів керівників місцевих органів влади. Всупереч очікуванням після несподіваного приїзду в країну голови Виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіла Саакашвілі, партія влади «Грузинська мрія» проросійського олігарха Бідзіни Іванішвілі офіційно виграла вибори мерів 19 із 20 найбільших міст цієї кавказької держави.


Колеги з Радіо «Ехо Кавказу» вранці 31 жовтня повідомили дані, оприлюднені Центривиборчкомом Грузії. Майже скрізь офіційно перемога в представників партії влади.


У Тбілісі – Кахи Каладзе (55,6%), в Руставі, де в тюрмі мордується Міхеіл СаакашвіліДавіда Каркітадзе (46,2%), в Поті – Беки Вачарадзе (57,3%), в Батумі – Георгія Кіртадзе (48,9%), і навіть у м. Кутаїсі, де в другому турі балотувалася колишня очільниця Національної поліції України Хатія Деканоїдзе Іосіфа Хахалеішвілі (51,6%)…


Як реагуватиме народ Грузії на такі цифри і чи зможе Україна домогтися екстрадиції нашого громадянина Міхеіла Саакашвілі, який оголосив із 1 жовтня голодування, наразі невідомо.


Незалежні спостерігачі повідомили про масові порушення під час голосування та підрахунку голосів, але чи викличе це другу «Революцію троянд»?

 

Роман УСТИМЧУК.

На фото Агенції «Укрінформ»: мер Тбілісі Каха Каладзе, який колись був футболістом київського «Динамо» і разом із Андрієм Шевченком грав в італійському «Мілані».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (407) - 87.2%
Пізно (15) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 4.3%
Мені байдуже (16) - 3.4%