«Дія» чи Хелловін?

«Дія» чи Хелловін?


Гімнастику для шиї в застосунку «Дія» нарешті скасували. Тепер система повинна ідентифікувати особу простіше та ефективніше, а не через її обличчя.


Щоб отримати в розрекламованому застосунку «Дія» електронну версію свідоцтва про повну вакцинацію від коронавірусу, авторову цих рядків довелося витратити не одну годину. І не один день. Але потрібний документ так і не «підтягнувся». Хоча всі інші там є.

Чому?


Щоб отримати «ковідний сертифікат», треба було багаторазово виконувати вказівки механічного голосу про нахиляння голови вліво-вправо, вгору-вниз, і це тривало дуже довго. На якомусь етапі система заявляла, що дала збій, ідентифікація не завершилася, і всі спроби – коту під хвіст.

Простіше виявилося поїхати до сімейного лікаря в поліклініку, де й отримати паперовий сертифікат про повне щеплення.


Скаржилися на таку неадекватну дію «Дії» з усіх куточків України. Спочатку розробники пояснювали, що така складна процедура потрібна для повної ідентифікації особи, але, врешті-решт, визнали, що вона працює погано.


Про скасування електронного підпису функцією ідентифікації обличчя  31 жовтня у своєму телеграм-каналі заявив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.


З його слів, вдалося знайти технічне рішення, щоб спростити процес генерування COVID-сертифікатів у «Дії». Тепер потрібно лише зайти у додаток, натиснути «Отримати сертифікат» і він з'явиться.


Михайло Федоров пообіцяв: щоб оновлення запрацювало, потрібно оновити додаток «Дія».


Що ж, будемо сподіватися на краще. Тим паче, свято Хелловін уже закінчується…


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото Агенції УНН: якісь химерні обличчя гарбузів на свято Хелловін.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (477) - 88.5%
Пізно (16) - 3%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%