«Червона» Рівненщина: коронаскептик із мандатом і…

«Червона» Рівненщина: коронаскептик із мандатом і…


Депутат із партії Петра Порошенка категорично проти вакцинації… І каже, що місцеві медики торгують сертифікатами наліво і направо!


Депутат Костопільської міськради сусідньої Рівненщини 31 жовтня виступив у соцмережах із гострою критикою процесу вакцинації. Крім цього, він звинуватив місцевих медиків у… торгівлі сертифікатами!


«Я не вакцинуюсь, і це мій вибір. В жодному разі не осуджую тих, хто це робить, та не осуджую й тих, хто не робить, це особистий вибір кожного», – написав у соцмережах депутат Костопільської міськради від порошенківської партії «Європейська солідарність» Давид Дідух.


Проте колеги з видання «Рівне вечірнє» звернулиу вагу й на такі слова обранця громади:


«Однак ,в мене є дуже багато запитань до керівників медзакладів нашої громади стосовно того, як так стається, що дуже велика частина людей, які ніколи не вакцинувалися, та разом з тим мають сертифікати про вакцинацію?! Невже ви думаєте, що нікому невідомо про те, що ви робите? Чи заробивши на цьому чималі суми коштів, вважаєте, що вам це так просто минеться? Не хотілося б озвучувати імена керівників»…


Після такої заяви Давидові Дідуху з сусіднього з Волинню м. Костопіль таки доведеться озвучувати прізвища та посади, бо це – публічна заява про злочин, і на неї має відреагувати як мінімум поліція, як максимум – Державне бюро розслідувань.


У той же час Рівненська обл. перебуває в «червоній» зоні карантинних обмежень, і навіть проїзд у громадському транспорті без масок, довідок про вакцинацію чи ПЛР-тестів там заборонений.


Наш кор.

Ілюстративне фото Агенції «Укрінформ».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (407) - 87.2%
Пізно (15) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 4.3%
Мені байдуже (16) - 3.4%