Як у Гетманцева за пазухою?

Як у Гетманцева за пазухою?


Недавно в інтерв’ю колегам одного з центральних сайтів голова бюджетного комітету Верховної Ради України Данило Гетманцев порівняв ефективність реформ у нашій державі із ситуацією «у країні, в якій 28 років була «п’яна вечірка із вживанням важких наркотиків». Що тут не так?


Цей доволі яскравий і неоднозначний політик дуже часто стає предметом підвищеної уваги журналістів, адже діє та говорить подекуди так, що апріорі викликає до себе підвищену увагу. Мало того: Данило Олександрович вважається одним із наближених до Банкової, тому його сентенції, звичайно, важливі.


Насамперед, як приклад абстрагування власного «Я» від реалій, в яких ця конкретна особа насправді перебувала та знаходиться досі. Тому 28 років, які українці ніби як перебували в стані постійного алкогольно-наркотичного дурману, а тому не спромоглися ні на що путнє, звичайно – не просто період часу, а характеристика процесу. Причому, ходу подій, в яких реальний, а не абстрагований Данило Гетманцев теж перебував і навіть на них впливав, а не тільки вони на нього.


І дійсно ж…. Це не хтось інший, а всі ми жили і працювали в Україні: правда, не 28 років Незалежності, а цілих 30. І це Данило Гетманцев під час «п’яної вечірки з вживанням важких наркотиків» успішно навчався на юридичному факультеті Київського національного  університету… Потім працював там асистентом, захистив кандидатську дисертацію, докторську, став професором. Строкової служби в армії, щоправда, чомусь не проходив, зате успішно заснував приватну юридичну фірму і навіть в період «антинародного режиму Януковича» був помічником-консультантом нардепа-регіонала Володимира Сівковича… І – зробив доволі успішну кар’єру!


То весь цей період, так виходить, що вся держава і все її населення перебували на «п’яній вечірці з вживанням важких наркотиків», а Данило Гетманцев існував в якому іншому вимірі, де було все, але не існувало пиятик і наркоманії? Що весь цей час Леонід Кравчук, Леонід Кучма, Віктор Ющенко, Віктор Янукович, Петро Порошенко і зараз Володимир Зеленський очолювали державу для всіх інших, але тільки не для Данила Олександровича? І раз це так, то всі інші винні в провалі мрії про успішні реформи задля успішних людей в успішній державі, але тільки не він? І тільки зараз, через 30 років Незалежності, нам треба ледь не на коліна падати і бити чолом об землю, аби дякувати – не надякуватися, що нарешті виник месія з безгрішною репутацією та ідеальною біографією, котрий помахом чарівної палички власної непогрішимості візьме та й змінить усе до невпізнання. І заживемо тоді, як у Гетманцева за пазухою?..


Подібна поведінка мені нагадує класичний приклад формальної логіки, який наводив у наші далекі студентські роки один із шанованих професорів у тому ж самому червоному корпусі Київського університету.


Ось вона. Запитання: «Правда, що Ви вже не лупцюєте свого батька?». Відповідь: «Так!». Висновок: «Значить, раніше Ви його били!»…


За такою формальною логікою все, що погано, то це весь український народ за весь час існування Незалежності. А все, що добре – це тільки Данило Гетманцев? Але ж звідки він такий ідеальний міг взятися, якщо голосували за нього на парламентських виборах 2019 р. такі погані виборці?

Сумно.


Володимир ДАНИЛЮК.

На фото порталу «Цензор. нет»: Данило Гетманцев розповідає про чудодійні реформи власного ґатунку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%