Стратегічний подарунок

Стратегічний подарунок

Хай там що кажуть у народі про свекрух, а Галина Міхуля своїй невістці Людмилі Дроздик, котра мешкає у м. Камінь-Каширський, одним махом зробила подарунок аж двічі. Як? Дуже просто. Передплатила «Волинську газету» на цілий рік і презентувала невістці на Новий рік. Тож протягом року сім'я Міхуль отримала змогу читати улюблене видання  і дізнаватися про новини краю серед перших. Гарний подарунок, еге ж? Але це ще не все.

Пані Людмила, порадившись із чоловіком Петром, надіслали квитанцію про передплату для участі в лотереї на адресу редакції з думкою «А раптом пощастить?». Хоча не дуже сподівалися, бо в житті не сидять склавши руки: усього добиваються самотужки. Доля подарувала їм маленьке сонечко – донечку Марічку, який уже виповнилося три рочки.
Так-от. Одного четверга Галина Міхуля зателефонувала у Камінь-Каширський (сама мешкає в Луцьку) і схвильовано повідомила невістці гарну новину: Людмила у лотереї виграла… мікрохвильову піч. Звичайно, повірили на слово. Бо у райцентрі свіжий номер газети отримують не в четвер, як має бути, а трохи із запізненням – у суботу. Тож своє прізвище у списку переможців передплатної лотереї від «Волинської газети» Людмила і Петро побачили трохи згодом та знову зраділи, адже мікрохвильова – саме та річ, яка дуже потрібна в побуті: сніданок, обід чи вечерю можна підігріти за лічені хвилини. А розжитися диво-піччю самі ще не встигли. 
У редакцію Петро Міхуля завітав напередодні дня народження дружини, перебуваючи в Луцьку у справах. От, мовляв, і подарунок на свято коханій. Звичайно ж, будуть ще і квіти, і цукерки, і поцілунки, запевнив нас Петро Петрович. 
Щоб утримувати сім'ю, панові Петру доводиться багато працювати: ремонтує, складає меблі на замовлення. Що цікаво, спеціальних закладів не закінчував, а вчився азів столярної справи самотужки, починаючи з найпростішого. Тепер він справжній майстер, тому клієнтів вистачає – аби встигав. А руки в нього направду золоті. Бо ще, крім цього, сам робить ремонти, вкладає бруківку.
– Коли вдома, стараюся допомагати дружині, – каже чоловік. – Вона зараз не працює – у відпустці по догляду за дитиною, тож усі домашні турботи лягають на її плечі. Хоча господарство в нас невелике – клаптик городу під хатою та пес, але дружина цілий день крутиться як білка в колесі. Готує смачно, найбільше люблю запечену курочку та торт «Шарлотка».
Але для перегляду улюбленого видання завжди знаходять вільну хвилинку. Недаремно передплачують «Волинську газету» вже третій рік поспіль, хоча виграли приз уперше, зате відразу – солідний. 
– Анонсує новини завжди моя мама телефоном: отримує ж газету перша, – сміючись, розповідає Петро Міхуля. – То ми вже знаємо, на що звернути увагу спочатку. Потім читає моя Люда зі своєю мамою (живу з тещею), а тоді вже я.
І, як переконує пан Петро, кожен знаходить на сторінках газети щось цікаве для себе. За таку постійність Фортуна і віддячила.
Наталія ГЛАВНІЧЕК.
На фото автора: Петро Міхуля має подарунок для дружини на день її народження. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%