Архів. 10.11.2021 р.

Архів. 10.11.2021 р.


Про що повідомляли місцеві газети. Або були змушені замовчувати...


40 років тому

64 річниця «Великого Жовтня»

«5 листопада в облмуздрамтеатрі відбулися урочисті збори, присвячені 64 річниці Великої Жовтневої соціалістичної революції. Їх відкрив Голова виконкому Луцької міської ради депутатів трудящих К. В. Литвиненко. З великим піднесенням учасники обрали почесну президію, куди увійшли Політбюро ЦК КПСС на чолі з Генеральним секретарем Комуністичної партії Союзу РСР, Головою Президії Верховної Ради СССР Л. І. Брєжнєвим. Із програмною доповіддю виступив Перший секретар Луцького міськкому КПСС В. І. Жибров. Перед початком зборів було покладено квіти до монумента В. І. Лєніну, а після завершення офіційної частини відбувся святковий концерт».

(«Молодий ленінець», 1981 р.).

На фото Євгена КРАСІЛЬНІКОВА: Леонід Брєжнєв на трибуні Мавзолею в Москві на одному з останніх парадів.


30 років тому

КПСС живе?

«5 листопада 1991 р. Зранку в парламенті дискусія: що це за заяви Фокіна (Вітольд Фокін був Головою Ради Міністрів УРСР, – ред.) та Кравчука (на той час Леонід Кравчук – Голова Верховної Ради УРСР, – ред.) про підписання з Росією економічної угоди? Вітольд Фокін на трибуні. Вміє локшину на вуха вішати… Каже: так нам диктують світові ціни… Партократи вишикувалися біля мікрофонів, підтримують, ставлять приємні питання – про об’єктивні труднощі, про шкоду оголошеної Незалежності… Олександр Мороз узагалі договорився до того, що «якби не було Жовтневої революції, то не було б і Незалежної України»… А наступного дня головою СБУ обрали Євгена Марчука, колишнього кагебіста. КПСС живе, чи що?».

(«Андрій Бондарчук. «Хроніка волинського «камікадзе», 2012 р.).


20 років тому

Пісня «Мої Голоби»

«Одвічна суперечка між фізиками та ліриками про прекрасне (троянди) і корисне (виноград) знайшла чудове вирішення в житті та творчості вчительки фізики та астрономії Голобської загальноосвітньої школи Валентини Коренги. Бо вона хоч і полюбляє точні науки, але в душі – творча особистість. Тому й написала чудову пісню про рідне селище «Мої Голоби».Вперше її виконав ветеранський хор «Червона калина», а потім вона стала популярною і далеко за межами Ковельского р-ну».

(«Досвітня зоря, 2001 р.).


10 років тому

Кросівки кросменові

«На Ківерцівщині відбувся Чемпіонат Волині з легкоатлетичного кросу. А вражений жагою юних учасників перемогти, головний редактор «Волинської газети» Володимир Данилюк, який у їхньому віці теж бігав кроси, оголосив: одному з найактивніших легкоатлетів редакція купує нові кросівки! Тож після завершення турніру Оргкомітет визначив найкращого з найкращих – Дмитра Гученка з м. Ківерці. А подарунок кросівок потрібного розміру представники «Волинської газети» вручила прямо посеред уроку дев'ятикласників у місцевій школі №1».

(«Волинська газета», 2011 р.).


Підготував

Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%