ПОСТАНОВА 5 вересня 2014 року м. Київ №858

ПОСТАНОВА 5 вересня 2014 року м. Київ №858

Про утворення окружних виборчих комісій

з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

Розглянувши подання політичних партій, депутатські фракції яких зареєстровані в Апараті Верховної Ради України поточного скликання: Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Всеукраїнського об’єднання "Свобода", ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", щодо кандидатур до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України, а також політичних партій – суб’єктів виборчого процесу, кандидатів у народні депутати України від яких було зареєстровано у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на чергових виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, кандидатури від яких до складу окружних виборчих комісій включаються за результатами жеребкування, проведеного Центральною виборчою комісією 4 вересня 2014 року, враховуючи, що інші кандидатури до складу окружних виборчих комісій є відхиленими, згідно з пунктом 1 частини другої статті 13, частинами першою – третьою, п’ятою – сьомою статті 26, частинами першою, третьою – сьомою, дев’ятою – одинадцятою статті 27, частиною другою статті 107 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 – 13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Утворити окружні виборчі комісії з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року згідно з додатками 1 – 25.

2. Окружним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України поінформувати громадян про свій склад, місцезнаходження та режим роботи у визначений цими комісіями спосіб.

3. Цю постанову разом з відповідним додатком надіслати відповідним регіональним друкованим засобам масової інформації для опублікування у семиденний строк від дня її прийняття, а також окружним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України.

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

М. ОХЕНДОВСЬКИЙ,

Голова

Центральної виборчої комісії.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (579) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%