«Слуга Народу» з облради купив… терапевтичне відділення на 5 поверхів!

«Слуга Народу» з облради купив… терапевтичне відділення на 5 поверхів!


Деякі обранці волинської громади не перестають дивувати виборців, які за них голосували. Серед таких – депутат облради від партії «Слуга Народу» Микола Буліга: недавно купив за понад 1 млн грн недобудоване терапевтичне відділення Горохівської райлікарні…


Одразу дві місцевих інформаційних агенції – «Волинські новини» і «Конкурент» розповіли про дивовижну долю частини нерухомості Горохівської райліркані.


«Луцька районна рада (після укрупнення районів Горохівський перестав існувати, а все майно горохівчан перекочувало у власність депутатів Луцької райради на чолі з Олександром Омельчуком, – ред.) виставила на продаж недобудований терапевтичний корпус лікарні у м. Горохові, де колись хотіли надавати комплекс водолікувальних процедур. Аукціон з продажу майна відбувся 8 листопада ц. р. Стартова ціна лоту була 996 тис. 800 грн. Під час торгів вартість майна зросла до 1,82 млн грн.


Свої пропозиції подали три учасники, переможцем торгів визначили ПП «Ната-Буд», яке запропонувало найбільшу суму. Власником підприємства є депутат обласної ради Микола Буліга», – повідомляють обидва портали.


Будівництво 5-поверхового терапевтичного відділення у м. Горохові поблизу центральної районної лікарні почали близько 30 років тому. Проте після зведення «коробки» роботи зупинилися, а будівля площею щонайменше 10 тисяч квадратних метрів простоювала та руйнувалася. Наразі об’єкт готовий на 54 %, але Луцька райрада вирішила його продати…


Слід зазначити, що покупець – Микола Буліга – чинний депутат облради від списку партії «Слуга Народу». Набрав хоч мало голосів на свою підтримку, але завдяки високому місці в переліку кандидатів отримав заповітний мандат. Раніше він був депутатом облради від партії «Наш край», тоді як представник продавця – чинний голова Луцької райради Олександр Омельчук – був депутатом облради від партії «УКРОП». Обидва входили до тодішньої більшості.


Свого часу в м. Горохові в терапевтичному відділенні планували побудувати терапевтичний корпус з басейнами, де б проводили водолікувальні процедури. Тепер вирішили, що горохівчанам добре живеться і без цих послуг.


А от на що депутати Луцької міськради витратять понад 1 млн 820 тис. грн? Адже, по суті, джерел доходів у них ніяких, крім того, щоб по-хазяйськи розпоряджатися колективним майном громад не лише Луцького, але й колишніх Ківерцівського, Горохівського, Рожищенського і частково Маневицького р-нів. Усе розпродатуть, за що зарплати чиновникам будуть виплачувати?


Роман УСТИМЧУК.

На фото ІА «Волинські новини»: корпус терапевтичного відділення райлікарні, котрий уже став власністю Миколи Буліги.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (7) - 63.6%
Пізно (1) - 9.1%
Яка різниця? (1) - 9.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (1) - 9.1%