Київ повинен перерахувати Луцьку 300 мільйонів гривень

Київ повинен перерахувати Луцьку 300 мільйонів гривень


Депутати міської ради звернулися до Президента України Володимир Зеленського, Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо належного фінансування сфери надання соціальних послуг. Про це 24 листопада йшлося під час засідання 22-ї сесії Луцької міської ради.


«Держава планує покласти на органи місцевого самоврядування фінансування виплат особам, що надають соціальні послуги, в розмірі більше 300 млн грн. Таких коштів у бюджеті міської громади – немає, тому необхідно, щоб держава всі функції, які визначені в законах і підзаконних актах, виконала. І дала можливість цим людям такі послуги надавати», –  наголосив міський голова Ігор Поліщук.


У зверненні, яке оприлюднене на офіційному веб-порталі міськради, обранці громади просять ініціювати зміни до статті 89 Бюджетного кодексу України щодо виплати за рахунок коштів місцевих бюджетів; передбачити в державному бюджеті відповідні кошти для забезпечення фінансування з виплати компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото Управління інформаційної роботи Луцької міськради: офіс органу самоврядування Луцької громади.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (7) - 63.6%
Пізно (1) - 9.1%
Яка різниця? (1) - 9.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (1) - 9.1%