Незграбна брехня генерала диктатора-самозванця

Незграбна брехня генерала диктатора-самозванця


Перший заступник Начальника Генерального штабу Білорусі генерал-майор Віктор Гулєвіч заявив, що його відомство всерйоз розглядає «загрозу з Півдня». Тобто, воєнщина диктатора Аляксандра Лукашенкі дійсно стягує своїх головорізів до північних кордонів України.


Пресслужба Генштабу РБ 23 листопада повідомила, що Віктор Гулєвіч заявив про легенду виправдання нарощування військової потужності Білорусі та її союзника Росії.


«З огляду на складну військово-політичну обстановку, створену країнами Заходу міграційну кризу, процес підготовки Збройних сил РБ у 2021-2022 роках суттєво скоригований. Ми змушені реагувати на посилення військової активності за зовнішнім контуром Державного кордону Білорусі», – говорить генерал диктатора, брехливо виправдовуючи власну агресивну політику Білорусі щодо найближчих сусідів, насамперед – гібридну атаку мігрантами на Литву і Польщу.


Також лукашенківсько-путінських опричник  Віктор Гулєвіч намагається якось пояснити, чому білоруська та російська армія все ближче підступають до кордонів України:


«Крім збільшення інтенсивності розвідувальної діяльності, суттєво підвищує рівень небезпеки необґрунтоване з військової точки зору створення великих угруповань військ на території суміжних із нами країн»…


А тим часом Збройні Сили України  продовжують виконувати планові завдання в звичному режимі. А якщо й відбувається якесь перегрупування сил, то тільки для ротації військ у зоні проведення АТО/ООС на Донбасі, а також – біля кордону з окупованим Росією українським Кримом.


Так що брехня генерал-майора Віктор Гулєвіча не витримує жодної критики. І буде він колись підсудним на Міжнародному трибуналі в Гаазі, як і його володарі та поплічники...


Роман УСТИМЧУК.

На фото автора: українська легка бронетехніка «Козак» їде за визначеним маршрутом у зону АТО/ООС на Донбас, але аж ніяк не в бік Білорусі.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (7) - 63.6%
Пізно (1) - 9.1%
Яка різниця? (1) - 9.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (1) - 9.1%