Стриманий оптимізм по-ковельськи

Стриманий оптимізм по-ковельськи


У Ковельській громаді ситуація із захворюваністю на Covid-19 залишається досить складною, але до Нового року в Місті залізничників вірять у краще…


У зв’язку з поширенням коронавірусу та необхідністю вакцинуватися відеозвернення до мешканців громади записала завідувачка міськміжрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» Людмила Маляр.За її словами, п’ятий тиждень поспіль рівень захворюваності на Covid-19 у Ковельській громаді залишається найвищим на Волині. До прикладу, тут хворіє на 30 відсотків більше людей, ніж в Луцькій громаді, в чотири рази більше, ніж в Камінь-Каширській.


«Як встановили розслідування, проведені епідеміологами, це через відсутність усвідомлення кожного з вас. Люди неодноразово порушують самоізоляцію. Особливо це стосується дітей. Хворі батьки залишаються вдома, а дітей, які мали б бути на самоізоляції, під спостереженням медиків, відправляють до школи. Ви, навіть, не розумієте, з якою швидкістю діти безсимптомно розносять цю хворобу. А в сім'ях однокласників можуть бути особи із груп ризику, ті, хто має інші недуги. Це може стати для них вироком», – говорить Людмила Маляр, слова якої наводить пресслужба Ковельської міськради.


Вона стурбована, що люди не дотримуються маскового режиму, карантинних обмежень, дистанції.


На її переконання, якщо нічого не змінити, тоді Новорічно-Різдвяні свята ми можемо зустріти в «червоній» зоні. Навіть, якщо вся Україна буде в «жовтій» чи «помаранчевій».


Втім, є ще час все виправити. Кожен має усвідомити свою відповідальність і дотримуватись карантинних обмежень. Хворі на коронавірус повинні ретельно виконувати настанови сімейного лікаря, а також ковельчани мають вакцинуватись.


«Думаю, тоді ми зможемо зустріти Новий рік зі своїми родинами, колективами. І все у нас буде добре. Бережіть себе і будьте здорові», – завершила звернення Людмила Маляр.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби Ковельської міськради: Людмила Маляр закликає вакцинуватися та берегтися.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (7) - 63.6%
Пізно (1) - 9.1%
Яка різниця? (1) - 9.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (1) - 9.1%