Ліквідатори побували у заповіднику

Ліквідатори побували у заповіднику

Нещодавно з ініціативи голови ВОО «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ Україна» Федора Рузака учасники ліквідації аварії на ЧАЕС побували на екскурсії у Черемському природному заповіднику.

Делегацію луцьких чорнобильців гостино  зустрічав один із творців цього заповідника, а нині його директор, Заслужений лісівник України Володимир  Мирка. Варто зазначити, що свого часу Володимир Васильович, будучи депутатом двох скликань Волинської обласної ради, очолював постійну комісію облради з питань Чорнобиля і соціального захисту. Зустрічав чорнобильців і старійшина заповідної справи, інспектор ІІ категорії державної служби охорони ПЗФ Федір Мельник. Вони не лише провели  цікаву змістовну екскурсію екологічною стежкою, розповіли про історію створення заповідника, його флору і фауну, а й організували змістовну розмову за чашкою кави біля розпаленого вогнища.
Варто сказати, що ВОО «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ Україна» і Черемський природний заповідник поєднує багаторічна дружба. Свого часу Федір Рузак та його колеги-рятівники брали участь у фотоекспедиції, за матеріалами якої було опубліковано фотоальбом про Волинський ліс.
Цього разу до екскурсії долучилися, окрім самого організатора, Галина Івжик, Петро Гайдучик, волонтери Віталій Шабала та Галина Соколова, туристичний гід Тетяна Свириденко та інші. А режисерка Олена Балабаш та дипломант фестивалю «Чорнобильські мотиви» Наталя Вітовська ще й порадували чорнобильців змістовною концертною програмою.
Члени ВОО «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ Україна» зустрілися зі своїми маневицькими колегами, організацію яких очолює  Григорій Бас. Разом із заступником голови Миколою Максимчуком, онуками маневицьких героїв поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС у смт Маневичі.
Ця зустріч відбулася завдяки заслуженому працівнику освіти України, директору Волинського ОЕНЦ Валентині Остапук, котра надала для екскурсії автобус. Водій Петро Ребекевша, який і сам був ліквідатором,  вже возив їх на екскурсію у м. Берестечко та м. Вараш на Рівненську АЕС.

Ганна Снітко.

На фото Віктора Райова: під час екскурсії; біля пам’ятника чорнобильцям у смт Маневичі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%