Президент на Волині: буде чи не буде?

Президент на Волині: буде чи не буде?


30 листопада з робочим візитом на Волинь може приїхати Президент України Володимир Зеленський. Але офіційного підтвердження, як і акредитації для журналістів ще немає…


Про цілком вірогідне перебування Володимира Зеленського в нашій області  ІА ВолиньPost стало відомо з декількох власних джерел.


«Наразі відомо, що однією з локацій візиту буде прикордонне с. Дольськ, де розташований пункт контролю Дольськ-Мохро на кордоні із Білоруссю», – зазначається.

Але менш ніж за добу до візиту про нього нічого офіційно не відомо. Ні на сайті облдержадміністрації, де б мали розпочати процедуру акредитації представників ЗМІ для висвітлення перебування в області Гаранта Конституції, ні на Веб-сторінці Глави держави, де в рубриці «Анонси» лише двотижневої давності інформація про брифінг після засідання РНБОУ, що європейською практикою назвати важко.


В усякому випадку, навіть у сусідній Польщі графік роботи Президента на поточний тиждень оприлюднюється завчасно. Так само просто кожен журналіст може зареєструватися для створення матеріалів про роботу глави держави в тій чи іншій локації. Власне, це катастрофічне недопрацювання – в зоні відповідальності Керівника Офісу Президента Андрія Єрмака, який би мав кардинально покращити інформування суспільства про трудові будні Гаранта Конституції, а не відмежовувати всенародно обраного Главу держави від масмедіа і, відповідно, від суспільства..


Минулого разу Володимир Зеленський із одноденним візитом відвідував Волинь у жовтні 2020 р., але пресконференція для ЗМІ також не проводилася.


Наш кор.

На фото пресслужби Президента України: Володимир Зеленський під час минулого візиту на Волинь.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (64) - 87.7%
Пізно (2) - 2.7%
Яка різниця? (2) - 2.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.5%