З допомогою тепловізора

З допомогою тепловізора

Суд залишив під арештом зброю одного з учасників гучної справи про браконьєрство на Шаччині

Учора у м. Любомль відбулося судове засідання у гучній справі про браконьєрство, де фігурують відомі у Шацькому краї особи. Як повідомили учасники засідання, суд вирішував питання арешту на вилучену зброю у трьох осіб, які були на місці події.

В підсумку знято арешт з усіх одиниць зброї, крім однієї, що належить директору «Волиньтуриста» Федору Зайцю. Експертизою встановлено, що саме з цього карабіна було впольовано самця козулі.

Нагадаємо: близько 22 год. працівники державної лісової охорони та групи оперативного реагування ДП «Шацьке УДЛГ» та нацпарку під час рейду виявили автомобіль та двох осіб у Світязькому лісництві – на території, що в межах Шацького національного природного парку. Під час перевірки чоловіки пояснювали, що також проводять рейди і працюють, як громадський патруль. Близько півночі було очевидно, що ті ж чоловіки щось шукають. Об’єктом пошуку, як з’ясувалося, виявився вбитий самець козулі, якого лісова охорона оперативно виявила з допомогою тепловізора. На місці працювала слідчо-оперативна група. В результаті проведеного розтину встановлено, що тварина загинула від вогнепального поранення – у тілі виявлено кулю.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%