У Ковелі відкрили оновлене приймальне відділення

У Ковелі відкрили оновлене приймальне відділення

Після капітальної реконструкції у Ковельському територіальному медичному об’єднанні запрацювало відділення екстреної допомоги.

Про це інформують на сайті Волиньради.

Участь у церемонії відкриття взяли голова облради Григорій Недопад та його заступник Григорій Пустовіт, очільник ОДА Юрій Погуляйко, керівництво Ковельської міської громади та району, а також будівельники, медична спільнота, громадськість та духовенство.

Очільник Ковельського МТМО Валентин Вітер зауважив, що цей масштабний і технологічно складний проєкт вдалося реалізувати у рекордно короткі терміни – за 8 місяців. Він висловив вдячність усім, хто долучився до реконструкції, а надто проєктантам і будівельникам, які врахували усі побажання персоналу лікарні, аби простір, де надаватимуть невідкладну допомогу, відповідав найвищим міжнародним стандартам.

Площу приймального відділення збільшено удесятеро. Тут і оглядові, і процедурні, і перев’язувальні, є операційна та реанімація, палати для тимчасового перебування пацієнтів, а також просторі і комфортні місця очікування. Важливо, що усе це – пристосоване до інклюзивних потреб. Відділення обладнане комп’ютерним томографом, ангіографом та цифровою рентгенівською діагностичною системою найновіших зразків. Загальна вартість устаткування склала майже 50 мільйонів гривень.

«Багатофункціональне і високотехнологічне приймальне відділення – це як лікарня в лікарні, але неможливо переоцінити роль компетентного та ініціативного колективу», - впевнений голова обласної ради Григорій Недопад. «Фаховість і новаторство ковельських медиків відомі далеко за межами області. Саме вони відродили трансплантологію в нашій державі. І я переконаний, що їхня майстерність у поєднанні з ультрасучасним обладнанням стануть основою для запровадження новітніх стандартів у наданні невідкладної допомоги і порятують сотні життів», - зазначив очільник депутатського корпусу.

Капітальна реконструкція приймального відділення вартувала 25 мільйонів гривень. З яких дві третини – кошти міського бюджету, решта – державного. Також понад 10 мільйонів гривень Ковельська громада виділила на придбання обладнання. Та як зауважив міський голова Ігор Чайка, не має особливого значення з яких бюджетів спрямовано асигнування. Адже усе це – кошти платників податків, відтак мають слугувати на благо громадян.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото Волиньради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%