У Ковелі зустрілися три керівники обласної влади

У Ковелі зустрілися три керівники обласної влади


Відкриття після масштабної реконструкції приймального відділення Ковельського МТМО відбулось 30 листопада за участі голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, голови облради Григорія Недопада та керівництва Ковельської міської ради. Завітали до начальника медустанови, який колись був керівником органів влади обласного рівня…


Реалізувати такий проєкт вдалося менше ніж за рік завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Зокрема, для будівельні роботи з державного бюджету виділили 8 млн грн. Окрім того, долучилась фінансуванням й Ковельська міська рада, спрямувавши на реконструкцію ще 16 млн грн.


«Слід зауважити, що також з державного бюджету для відділення закупили ще високотехнологічне діагностичне обладнання (комп’ютерний томограф та рентген-апарат) на суму майже 25 млн грн. До слова, комп’ютерний томограф - Scenaria View – один з найкращих у західній Україні, а цифрова рентгенівська діагностична система Calypso F MTOes з найвищою якістю зображень. Проведено великий масштаб робіт. Зокрема, приймальне відділення для зручності й медиків і пацієнтів розширили до 1370 м.кв. Площа до реконструкції становила 157 кв. м. Облаштували оглядові та консультативні приміщення, процедурно-перев’язувальну кімнату, приміщення з ліжками тимчасового перебування. Адже позиція держави у цьому питанні однозначна: приймальне відділення – це те місце, куди пацієнта доставляє швидка у першу чергу, і від того, наскільки якісну екстрену допомогу буде йому надано, залежить здоров’я та життя людини», – зазначає Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.


З вітаннями перед присутніми виступили Юрій Погуляйко, Григорій Недопад та очільник Ковельського МТМО Валентин Вітер, який у 2010-2014 рр. був заступником голови облради від партії «Батьківщина», а після відставки внаслідок тиску Майдану Володимира Войтовича (Наролдна партія) з посади голови та Юрія Лобача як його першого заступника (Партія регіонів), був обраний очільником органу самоврядування області. Після завершення терміну повноважень уосени 2015 р. Валентин Стапенович якийсь час трудився заступником начальника облздоровуправління, і вже згодом, на запрошення тодішнього Ковельського міського голови Олега Кіндера, переїхав працювати у Місто залізничників, де після минулорічних виборів знайшов порозуміння і з новою владою на чолі з мером Ігорем Чайкою.


Наш кор.

На фото Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації: Валентин Вітер в присутності інших поважних гостей пояснює Юрію Погуляйку результат реконструкції.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%