В області перевірять усі котельні, що працюють на газу в соціальній сфері

В області перевірять усі котельні, що працюють на газу в соціальній сфері


До 15 грудня 2021 року провести перевірку усіх котелень, що працюють на газу у соціальній сфері. 


Про це заявив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко під час робочої наради, що відбулась сьогодні.


Для цього на Волині створять робочу групу, до якої залучать спеціалістів контролюючих органів інспекції праці, держенергонагляду, газорозподільної компанії «Волиньгаз», ДСНС у Волинській області та працівників районних та обласної держадіністрацій.


«При проведенні перевірок особливу увагу слід звернути на технічний стан котелень, їх приміщень, наявність відповідальних працівників у закладах, та чи пройшли навчання. Перевірки необхідно провести до 15 грудня 2021 року», - зазначив Юрій Погуляйко.
Нагадаємо, 29 листопада в школі с.Прохід Ратнівської територіальної громади відбулось руйнування котельні. Причин руйнування ще не встановлено. Того дня голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко відвідав навчальний заклад та дав ряд доручень, аби якнайшвидше усунути проблему та запобігти таким випадкам.


Нині в закладі вже руїни будівлі розібрані та готуються до облаштування нової котельні на твердому паливі. Для цього залучать кошти освітньої субвенції.


Як повідомила начальниця управління освіти й науки облдержадміністрації Людмила Плахотна, управління гуманітарної політики Ратнівської селищної ради уже спрямувало замовлення підприємству «Ковелькомунпроект» на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт іншої твердопаливної котельні, яка знаходиться на території навчального закладу. Це приміщення придатне для експлуатації, але потрібно провести комунікації та встановити котли.
За словами Людмили Плахотної, щодо перевірок усіх котелень у галузі освіти, то у 1081-му закладі освіти різних форм власності (в основному територіальних громад) нараховується 711 котелень. З них 148 (20 %) працюють на природному газі, 77 % на твердому паливі, на електричній енергії – 1 % (11 котелень) і на двох видах палива – 19 котелень.


Найбільше газифікованих котелень у закладах загальної середньої освіти – 78, у дошкільній освіті 51 та у заклади позашкілля – 9. В обласній комунальній власності – 30 котелень, 13 із них твердопаливних, 17 газових. Окрім цього, 11 котелень закладів професійної освіти знаходяться в оренді відповідно до укладених договорів. Тож відповідальність за її справність несуть орендарі.


Ольга ДАНИЛЮК.

Фото: пресслужби Волинської обласної державної адміністрації.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%