Глевкий хліб футбольних заробітчан

Глевкий хліб футбольних заробітчан


Погнавшись за «довгою гривнею», декілька футболістів луцької «Волині» опинилися біля розбитого корита в житомирському «Поліссі»…


«Футбольний клуб «Полісся» припиняє співпрацю з сімома футболістами. Розташування команди покидають Анатолій Тимофєєв, Сергій Швець, Артем Тєрєхов, Бадрі Акубардія, Олександр Глагола, Богдан Оринчак та Юрій Коломоєць. Клуб дякує футболістам за пророблену роботу і бажає подальших успіхів у кар’єрі», – повідомила пресслужба житомирської команди, яка першу частину сезону Чемпіонату України з футболу завершила на 9 місці, на рядок вище від луцьких «хрестоносців».


Цікаво, що серед тих, кому дали одкоша – двоє екс-форвардів «Волині». І якщо запрошений Василем Сачком із Прибалтики Юрій Коломоєць нічим корисним в луцькій команді не запам’ятався, то Богдан Оринчак був найкращим голеадором минулого сезону.


Утім, після зменшення фонду зарплати та преміальних, після відставки з посади головного тренера лучан Василя Сачка та призначення Альберта Шахова, велика група кваліфікованих виконавців вирішила податися «на багатші села». Колись бідне «Полісся» з приходом олігархів із мережі «Епіцентр» відчуло запах грошей, а Юрій Калітвінцев запрошував усіх, кого хотів…


Але виконавці були, та результат –відсутній. Тому «Полісся», перед яким поставили завдання здобути путівку в УПЛ, бездарно бовтається всередині турнірної таблиці, проїдаючи великі кошти без толку. В усякому випадку, Богдан Оринчак та Юрій Коломоєць отримували там разів у десять більше, ніж у «Волині».


Тепер вони разом із 5 іншими «товаришами по нещастю» в пошуках нових команд…


Сергій ШРАМЧУК.

На фото пресслужби ФК «Полісся»: Богдан Оринчак вітається (чи прощається?) з місцевими уболівальниками.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%