Бідні платитимуть, із багатих – як із гуся вода!

Бідні платитимуть, із багатих – як із гуся вода!


Верховна рада України 30 листопада в другому читанніприйняла закон, який зобов’язує всіх  українців, у власності яких є земельні паї, сплачувати мінімальний податок у 1,5 тис. грн із кожного гектара. Чи підпише його Президент Володимир зеленський, адже розплачуватися за паї будуть лише селяни. А крупні агровиробники не потратять жодної зайвої копійки?«Податки доведеться платити і тоді, коли ділянка розташована в межах міста, адже фактично це вважається городом. Якщо розмір цього городу становить 0,5 га (50 соток), власникам доведеться платити фіксований податок.


Слід зазначити, що сплачувати податок доведеться навіть у тому випадку, коли людина вирощує на цій земельній ділянці продукцію виключно для власного споживання і не продає її на ринку.


Щодо сільськогосподарських земельних ділянок, які розташовані за межами населених пунктів – власники паїв повинні будуть платити не менше мінімальної суми податку, що складає приблизно 1,5 тис. грн з 1 гектара.


Передбачається, що такі зміни ніяк не вплинуть на великі агрохолдинги, оскільки вони де-юре не є власниками землі. Від нововведень постраждають виключно невеликі фермери та селяни, що мають землю.


Це передбачено новим "ресурсним" законом, який нардепи прийняли 30 листопада. Він набере чинності вже з 1 січня 2022 р., якщо президент його підпише», – деталізував портал «ВолиньPost», посалючись на інформацію у документі, розміщеному на сайті парламенту.


Наш кор.

На фото Романа УСТИМЧУКА: волинська земля.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (66) - 86.8%
Пізно (3) - 3.9%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.3%