Рік на посаді голови

Рік на посаді голови

Актуальні питання Ковельщини

У Ковельській районній раді відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров`я, соціального захисту, духовності, молоді та спорту. У її роботі взяв участь і очільник районної ради В’ячеслав Шворак. Обговорювався широкий спектр питань, які потрібно внести до проєкту порядку денного 9 сесії районної ради восьмого скликання.

Днем раніше очільник районної ради побував на новосіллі Приймального відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги Ковельського МТМО. Виступаючи перед працівниками МТМО та керівництвом, а на заході були присутні голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, голова Ковельської районної державної адміністрації Ольга Черен та інші, В’ячеслав Петрович наголосив: ««Найголовніше – це життя і здоров’я людей. Вкрай важливо, щоб лікарні розвивалися, оновлювалися та отримували сучасну апаратуру. Я дуже  радий, що мешканці Ковеля та навколишніх громад отримали доступ до високоякісних медичних послуг, а медичні працівники лікарні – сучасні комфортні умови для встановлення діагнозу та лікування своїх пацієнтів!».

Тож ці життєво важливі для жителів району питання були в центрі уваги і членів постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров`я, соціального захисту, духовності, молоді та спорту, яка проходила під керівництвом депутата районної ради Галини Савіної. Депутати – члени комісії  Ірина Скибук, Валентина Баланкевич розглянули питання порядку денного: «Звіт голови Ковельської районної ради про роботу за 2021 рік»,«Затвердження символіки Ковельського району та Положення про порядок її використання», «Про структуру та штатну чисельність виконавчого апарату районної ради на 2022 рік»,«Про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2020 року №2/12 «Про районний бюджет на 2021 рік»,«Про районний бюджет на 2022 рік»,«Про План роботи Ковельської районної ради на 2022 рік» та«Різне».

В обговоренні вищезазначених питань взяли участь голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак, заступник голови районної ради Андрій Броїло, керівник апарату Ковельської РДА Степан Топольський, начальник відділу фінансів Ковельської РДА Світлана Карпюк.

Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени комісії ухвалили рішення з розгляду питань порядку денного в запропонованій редакції.

Наш кор.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%