Княжий град буде Володимиром!

Княжий град буде Володимиром!


1 грудня питання повернення історичної справедливості – перейменування м. Володимира-Волинського на Володимир – розглянули на засіданні Комітету з питань організації державної влади Верховної Ради України.


Всі присутні депутати одноголосно прийняли рішення підтримати проєкт рішення та рекомендували парламентові прийняти проєкт постанови про перейменування міста в цілому.


«23 з присутніх народних депутатів проголосували за прийняття рішення про повернення Володимиру-Волинському історичної назви. Відтак, проєкт рішення про перейменування потрапить на розгляд до Верховної Ради», – деталізувала «Історична правда».


Заступник голови комітету, нардеп від Володимир-Волинського округу №19, член групи «За майбутнє» Ігор Гузь відзначив, що «прийняття рішення – є поверненням історичної справедливості». Крім того, цю ініціативу підтримує місцеве самоврядування: міська рада Княжого граду та обласна.


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото «Історичної правди»: один із дороговказів нинішнього м. Володимира-Волннського скоро змінить назву на м. Володимир.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (64) - 87.7%
Пізно (2) - 2.7%
Яка різниця? (2) - 2.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.5%