Будівельники зводять третій поверх спорткомплексу «Гарт»

Будівельники зводять третій поверх спорткомплексу «Гарт»

У селі Світязь Ковельського району мультифункціональний спортивний комплекс неабияк змінився за останні три місяці. Зокрема, будівельники звели тут дві зблоковані споруди, з яких й складається комплекс.

Про це стало відомо під час робочої поїздки першого заступника голови ОДА Сергія Мовенка у Ковельський район, яку він здійснив 1 грудня 2021 року за дорученням голови ОДА Юрія Погуляйка.

Нагадаємо, на базі практики спортивно-оздоровчого комплексу «Гарт» Волинського національного університету імені Лесі Українки, що у селі Світязь, у серпні поточного року стартувало масштабне будівництво спортивного комплексу в рамках програми Президента України  Володимира Зеленського «Велике будівництво».

За проектом спорткомплекс має дві зблоковані будівлі, тобто у кожної будуть окремі виходи назовні. Це одноповерхова спортивна споруда (44.0х24.0м) та триповерхова господарська (20.0 х 24.0м). Загальна площа спортивного закладу становить майже 2,5 тисячі квадратних метрів.

Відтак, уже встановлені спеціальні металеві конструкції, що необхідні для облаштування стін одноповерхової будівлі та збудовано два поверхи господарської споруди. Наразі ж будівельники працюють над зведенням третього поверху господарського комплексу.

Окрім того, у закладі будуть дотримані усі вимоги інклюзивності та безбар’єрності. Тут передбачені пандуси та ліфти для людей з особливими потребами та маломобільних груп населення.

Слід зазначити, що будівництво спортивного комплексу на базі практики спортивно-оздоровчого табору «Гарт» планували завершити до кінця поточного року, однак, у зв’язку із коригуваннями проектно-кошторисної документації повністю готовим він буде у 2022 році.  

Загальна кошторисна вартість об’єкту спортивної інфраструктури становить понад 19 мільйонів гривень. З них 16 мільйонів 950 тисяч гривень – це кошти державного бюджету, решта –  місцевого.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото пресслужби ОДА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (64) - 87.7%
Пізно (2) - 2.7%
Яка різниця? (2) - 2.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.5%